Vzdělání

Publikováno 19. května, 2015

Studium MBA zlepší vaše manažerské schopnosti

Jestliže se chcete stát manažerem, nebo již tuto pozici vykonáváte, vždy je dobré se neustále zdokonalovat, pracovat na sobě, sebevzdělávat se a tím se stávat „lepším“. K tomu všemu Vám pomůže studium MBA (Master of Business Administration), které je i díky online modelu studia dostupné velmi pracovně vytíženým manažerům.

Proč právě MBA?

V dnešní době je studium MBA v České republice populární a díky jeho praktickému zaměření se na titul MBA snaží dosáhnout stále větší počet zájemců.  Právě tento titul je důkazem, že pracujete na svém kariérním a osobním růstu a profesně se zdokonalujete.

Vzdělávací programy MBA se zaměřují na oblast managementu, zvláště pak na rozvíjení manažerských dovedností a praktických zkušeností. Jsou vhodné především pro absolventy vysokých škol, kteří zastávají manažerské pozice, podnikají, jsou zaměstnáni ve státní správě a samosprávě nebo jsou představiteli neziskových organizací.

Jednoduchý a moderní způsob studia

Manažerské programy MBA lze u nás studovat na několika desítkách vzdělávacích institucí. Jednou z prestižních škol je Business Institut, největší MBA škola v České republice, která v současné době otevírá říjnový cyklus programů MBA. Studium na Business Institutu je založeno na individuálním přístupu a studenti mají možnost si studium přizpůsobit vlastním časovým možnostem. Během studia si prohloubí své teoretické znalosti a naučí se je efektivně využívat v praxi. Studijní materiály mají studenti k dispozici prostřednictvím e-learningu, popřípadě si veškerou povinnou literaturu mohou bezplatně zapůjčit v knihovně institutu.

Programy MBA na Business Institutu probíhají pod vedením špičkového lektorského týmu. Celé studium standardně trvá 1,5 roku a je rozděleno do tří semestrů, přičemž každý z nich obsahuje čtyři moduly. Za každý modul studenti vypracovávají postupové práce, v nichž mají prokázat aplikování teoretických poznatků do praxe. Během posledního semestru vypracovávají pod vedením lektora závěrečnou práci. Studium je zakončeno absolvováním zkoušky a obhajobou závěrečné práce, úspěšný absolvent poté obdrží osvědčení o absolvování studia a diplom s titulem MBA.

Výuka programů MBA na Business Institutu probíhá v češtině a je kombinací moderního e-learningového systému, spolu s prezenčními lektorskými setkáními, jejichž součástí jsou i coffee breaky nebo blokové moduly se známými osobnostmi.

Díky studiu MBA si prohloubíte své odborné znalosti, zlepšíte své manažerské schopnosti a dovednosti a získáte nové a užitečné kontakty. Vyplňte si přihlášku ještě dnes a studujte manažerské programy MBA, které váš profesní život posunou o stupeň výš.

Štítky: , , , ,
2 Responses to Studium MBA zlepší vaše manažerské schopnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑