Vzdělání

Publikováno 19. Květen, 2015

2

Studium MBA zlepší vaše manažerské schopnosti

Jestliže se chcete stát manažerem, nebo již tuto pozici vykonáváte, vždy je dobré se neustále zdokonalovat, pracovat na sobě, sebevzdělávat se a tím se stávat „lepším“. K tomu všemu Vám pomůže studium MBA (Master of Business Administration), které je i díky online modelu studia dostupné velmi pracovně vytíženým manažerům.

Proč právě MBA?

V dnešní době je studium MBA v České republice populární a díky jeho praktickému zaměření se na titul MBA snaží dosáhnout stále větší počet zájemců.  Právě tento titul je důkazem, že pracujete na svém kariérním a osobním růstu a profesně se zdokonalujete.

Vzdělávací programy MBA se zaměřují na oblast managementu, zvláště pak na rozvíjení manažerských dovedností a praktických zkušeností. Jsou vhodné především pro absolventy vysokých škol, kteří zastávají manažerské pozice, podnikají, jsou zaměstnáni ve státní správě a samosprávě nebo jsou představiteli neziskových organizací.

Jednoduchý a moderní způsob studia

Manažerské programy MBA lze u nás studovat na několika desítkách vzdělávacích institucí. Jednou z prestižních škol je Business Institut, největší MBA škola v České republice, která v současné době otevírá říjnový cyklus programů MBA. Studium na Business Institutu je založeno na individuálním přístupu a studenti mají možnost si studium přizpůsobit vlastním časovým možnostem. Během studia si prohloubí své teoretické znalosti a naučí se je efektivně využívat v praxi. Studijní materiály mají studenti k dispozici prostřednictvím e-learningu, popřípadě si veškerou povinnou literaturu mohou bezplatně zapůjčit v knihovně institutu.

Programy MBA na Business Institutu probíhají pod vedením špičkového lektorského týmu. Celé studium standardně trvá 1,5 roku a je rozděleno do tří semestrů, přičemž každý z nich obsahuje čtyři moduly. Za každý modul studenti vypracovávají postupové práce, v nichž mají prokázat aplikování teoretických poznatků do praxe. Během posledního semestru vypracovávají pod vedením lektora závěrečnou práci. Studium je zakončeno absolvováním zkoušky a obhajobou závěrečné práce, úspěšný absolvent poté obdrží osvědčení o absolvování studia a diplom s titulem MBA.

Výuka programů MBA na Business Institutu probíhá v češtině a je kombinací moderního e-learningového systému, spolu s prezenčními lektorskými setkáními, jejichž součástí jsou i coffee breaky nebo blokové moduly se známými osobnostmi.

Díky studiu MBA si prohloubíte své odborné znalosti, zlepšíte své manažerské schopnosti a dovednosti a získáte nové a užitečné kontakty. Vyplňte si přihlášku ještě dnes a studujte manažerské programy MBA, které váš profesní život posunou o stupeň výš.

Štítky: , , , ,
2 Responses to Studium MBA zlepší vaše manažerské schopnosti

  1. Pražan Jan says:

    Nad BI jsem také uvažoval, nakonec jsem dal přednost ESBM a vystudoval Management obchodu. (http://www.esbm.cz/management-obchodu/1-28). Studium se dá zahájit kdykoliv, takže to člověk neodloží na neurčito a skočí do toho rovnýma nohama :-) Je to úplně jiný styl než klasická VŠ, neprobírá se tolik teorie, ale přímo praktické věci potřebné pro praxi. Součástí je taky e-výuka, takže si to člověk přizpůsobí svému programu, zároveň ale proběhlo i několik seminářů o víkendu, takže to není jen o sezení u pc :-) Právě na setkání se dá vytvořit síť nových kontaktů, vymění se zkušenosti, jak co funguje v jaké firmě apod. Prostě tam člověk zjistí řadu věcí z praxe, které by jinak složitě (nebo vůbec) nedal dohromady.

  2. Jan Mokřava says:

    Zaujal mě již samotný název článku, jelikož s ním musím 100% souhlasit. Mé manažerské schopnosti se velice rapidně rozvíjely již při studiu. Krátkou dobu po dokončení studia se zároveň zvýšilo i finanční ohodnocení mé pracovní činnosti. Rozhodnutí zda a na jaké instituci studovat MBA netrvalo u mne dlouhou dobu, jelikož jsem dostal tip od kolegy a zároveň získal od instituce veškeré potřebné informace. Článek je z mého pohledu pravdivý. Rozhodně bych studium na Business Institutu doporučil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑