Vzdělání

Publikováno 6. Leden, 2022

0

Předsevzetí do nového roku? Co třeba titul MBA?

S blížícím se koncem roku mnozí z nás balancují a vyhodnocují, co příští rok udělat jinak či lépe, kam se posunout. Pokud máte zájem o změnu v profesním životě, možná byste mohli začít doplněním si profesního vzdělání. Pro zaměstnavatele pak budete zajímavější a lépe se dostanete na vyšší pozice.

Kvůli manažerskému vzdělání se nemusíte znovu vracet do školních lavic. Dnes je naprosto běžné studovat online a třeba takový titul MBA můžete z domu vystudovat zcela bez problému. Jde přitom o velmi žádané vzdělání pro manažery i podnikatele.

O čem je vlastně studium MBA? Hodně se o něm mluví, avšak spousta lidí pořádně neví, co si pod ním představit. Studium MBA má pramálo společného s klasickou vysokoškolskou výuku. Ostatně titul MBA není ekvivalentní vysokoškolským titulům, jde o samostatný stupeň vzdělávání, který je otevřený všem zájemcům nehledě na věk. Titul MBA se píše za jménem a je mezinárodně uznávaný.

Studium MBA je velmi praktické. Neučíte se nudnou teorii, studujete konkrétní příklady, modelové situace. V dobrých vzdělávacích institucích vám látku vysvětlují přímo manažeři a odborníci z praxe, nikoliv učitelé. Skutečný přínos studia vám potvrdí mnoho spokojených absolventů. ESBM (European School of Business & Management) si nechala zpracovat anketu mezi absolventy, z níž vyplynulo, že:

· 98 % lidí by studium MBA doporučilo svým známým,

· 92 % absolventů studium pomohlo ke kariérnímu posunu,

· 87 % bývalých studentů získalo lepší plat či vyšší pozici do 2 let od získání titulu.

Čísla tedy mluví jasně.

Vyberte si specializaci a studujte, co vás baví

Studium by vás mělo bavit, abyste byli motivovaní ho dokončit, a mělo by vám dát znalosti, které opravdu využijete v praxi. Proto je důležité, abyste si mohli vybrat z několika různých specializací a studium přizpůsobit svým zálibám – ESBM má 22 MBA specializací, od MBA Leadershipu a Soft Skills, přes MBA Personální management po MBA Sportovní management. Navíc studentům nabízí propracovanou e-learningovou platformu, díky které můžete začít studovat kdykoliv během roku a rozvrh přizpůsobit svým potřebám. Standardně trvá studium MBA 1 rok, kombinuje e-learning s několika interaktivními workshopy, díky nimž se osobně setkáte s lektory i spolužáky a obohatíte tak svou síť kontaktů. Tak už jste připraveni se zapsat?

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑