Vzdělání

Publikováno 17. ledna, 2022

Proč a jak dokáže metoda NLP pomoci k úspěchu

Snad každý člověk na světě chce být úspěšný. Jenomže ne všichni mají k dosažení tajných snů předpoklady. Většinou si šlapou po štěstí sami, protože se neumí správně vyjadřovat, rozpoznat a sdílet úspěšné strategie druhých.

Pokud nechcete být jen tuctovým člověkem a prahnete po dosažení sladkého ovoce, měli byste si osvojit NLP. Tato metoda vás totiž naučí, jak chápat verbální (komunikace prostřednictvím slov) a neverbální (interpretace výrazů, obličeje, gest a kontrola přístupu) chování. Jakmile budete chvíli pozorovat osobu, která na vás mluví, za chvíli si povšimnete jejího vzorce chování.

Co je vlastně NLP?

V posledních letech se metoda NLP hodně skloňuje, ale jen málokdo ví, v čem tkví její kouzlo. Jedná se komunikační vzorec zkoumající vztah mezi komunikací, způsobem přemýšlení a samotného chování. Pomocí nejrůznějších technik (neexistuje jeden zaručený model) dojde ke zlepšení komunikace, pozitivní změně chování a dosažení vytyčených cílů. NLP neboli Neuro-lingvistické programování vás donutí zamyslet se nad svým způsobem přemýšlení, protože začnete vnímat verbální i neverbální informace kolem sebe. Každý člověk má jiné zážitky, zkušenosti a přístup k životu, proto jsou také možnosti NLP nekonečné.

Certifikované kurzy v Praze

Neuro-lingvistické programování se vztahuje ke slovům i zvykům a zkušenostem. Lingvistické zaměření vychází ze slov a subjektivních zážitků (aktuální nálada, chování). Programování sdílí zvyky, které mohou být pozitivní i nežádoucí. V tomto ohledu je nutné naučit se porozumět dění kolem sebe pozitivně, protože všichni máme své pocity, myšlenky, chování a vnímání jiné. Pokud chcete dosáhnout úspěchu a ovládnout své emoce, je pro vás jako stvořený kurz NLP. Jedná se o mezinárodně certifikované kurzy NLP asociací ITANLP spojující tradiční Neuro-lingvistické programování od doktora Richarda Bandlera a Johna Grindera. Díky tomu svůj mozek ovládnete a navedete ho k pozitivním myšlenkám.

Jděte ve šlépějích úspěšných

Kurz NLP Praha je mezinárodně certifikovaný, akreditovaný MŠMT a pořádaný certifikovaným NLP Trainerem pro ČR. Pakliže si nejste jistí, zda je pro vás tato metoda vhodná, přesvědčí vás to, že ji využívají slavné osobnosti, k nimž patří Tiger Woods, Tony Robbins, J. K. Rowling, Jim Carrey, Andre Agassi, dokonce i Bill Gates! Právě oni se na kurzu naučili využít svůj potenciál a stal se pro ně obrovským plusem.

Mezinárodně certifikovaný kurz NLP vám poslouží nejen v profesním, ale také v osobním životě (odeženete negativní energii a myšlení). Je určen pro manažery, podnikatele, byznysmeny, učitele, personalisty i jednotlivce prahnoucí po zdokonalení svých verbální i neverbálních schopností. Samozřejmostí je zvýšení kvalifikace a prestiže, protože po jeho absolvování obdržíte certifikát NLP Practitioner.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑