Vzdělání

Publikováno 3. října, 2016

Studium MBA se zaměřuje na praxi

Také vám přijde, že v českých školách se studenti učí až příliš informací, které nikdy nevyužijí v běžném životě? Tak to nejste jediní. Ve většině případů to tak totiž je. Školy často poskytují dobré vzdělání, ale v praxi jsou získané informace prostě nevyužitelné. Jinak k tomu přistupují instituce vyučující program MBA.

Studium MBA se zaměřuje především na praxi. Obvykle se do něj pouští manažeři, podnikatelé a všichni ostatní, kdo potřebují rozšířit své znalosti v oblasti managementu a poznat nové trendy. Podmínkou k přijetí je však vysokoškolské vzdělání aspoň na bakalářském stupni či prokazatelná praxe. Další nezbytností je touha studovat – studium si totiž řídíte převážně sami.

Studujte kdykoliv a odkudkoliv

MBA běžně studují pracující lidé a tomu je přizpůsobena forma studia. Trvá rok a v podání školy European School of Business & Management je rozdělené do tří bloků. Škola uplatňuje tzv. Oxfordský model výuky, který podporuje samostatné uvažování, logickou argumentaci a vyhledávání informací.

Většinu výuky pokrývá e-learning. Do e-learningového systému je možné přistupovat odkudkoliv, student tam najde harmonogram studia, veškeré informace, materiály, pokyny ke studiu a psaní seminárních prací. Nechybí ani možnost online komunikace se spolužáky a lektory.

Za celý rok studia by měl student absolvovat pouze čtyři celodenní workshopy v moderních prostorách školy v centru Prahy. Vedou je profesionální lektoři a panuje na nich perfektní atmosféra. Jsou to vlastně jediné příležitosti, kdy může student přijít do styku se svými spolužáky a učiteli, s nimiž jinak po celou dobu komunikuje online. Rodí se tady nová přátelství i obchodní partnerství.

Je to příležitost pro vás?

Rozhodně! Studium MBA vám dá nejen spoustu nových znalostí v oboru, jejž si vyvolíte jako svou specializaci, ale také nové známosti a lepší postavení na trhu práce. Četné výzkumy prokazují, že nositelé titulu MBA mají o 30 % vyšší mzdu. Investice do studia se tedy velmi rychle vrátí.

Tak neváhejte a přihlaste se! Na ESBM je možné studovat měsíc na zkoušku, což pro vás může být dobrá příležitost, pokud si stále nejste jistí.

Štítky: ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑