Vzdělání

Publikováno 23. Listopad, 2015

0

Zvyšte svou cenu na trhu práce studiem MBA

Ve Velké Británii absolvuje studijní program MBA více než 12 000 studentů ročně. MBA je nejoblíbenější postgraduální kvalifikací na světě, v Česku si své místo sice teprve získává, ale vaši hodnotu na pracovním trhu rozhodně zvýší.

Že nemáte na učení čas? To se mýlíte. Studium MBA trvá pouze rok a je koncipováno právě tak, aby jej zvládali pracující lidé – podnikatelé a manažeři ve věku asi 30 – 60 let. Konkrétně na Cambridge Business School, která v Česku razí výuku podle mezinárodních standardů, probíhá vyučování vždy v sobotu (4x do roka), zbytek studia je možné díky e-learningu flexibilně přizpůsobit individuálním potřebám každého studenta.

Komu je studium určeno?

Všem, kteří mají ukončené vysokoškolské vzdělání aspoň na bakalářském stupni a chtějí rozšířit své manažerské dovednosti. Těm, kteří mají chuť se přiučit něco nového, poznat zajímavé lidi a zvýšit svoji cenu na trhu práce. Pokud vysokoškolský diplom nemáte, nezoufejte. Ekvivalentem může být dostatečná praxe na manažerské pozici. Do profesních vzdělávacích oborů přijímací zkoušky neděláte, zvolíte si oblast, v níž chcete prohloubit své znalosti, a začnete studovat. Cambridge Business School nabízí řadu specializací MBA na zdravotnictví, finance a účetnictví, mezinárodní vztahy a další.

Chybí vám dostatek zkušeností?

Jestliže nemáte dostatek zkušeností z řídící pozice ani vysokoškolské vzdělání a chcete být úspěšným manažerem, bude pro vás ideální program BBA. Je vhodný i pro uchazeče se středoškolským vzděláním, kteří si zde osvojí základy managementu a v případě zájmu o konkrétní oblast byznysu mohou pokračovat studiem MBA.

Na prohloubení znalostí soukromého práva se specializací na právo obchodní je zaměřen uznávaný model studia Executive LLM. I ten probíhá formou e-learningu a čtyř osobních setkání se špičkovými lektory.

Proč se pustit do studia manažerských programů?

Budete efektivní. Naučíte se myslet jako leader týmu, přemýšlet strategicky a zlepšit své dovednosti ve vedení druhých a týmové práci. Rozvinete svou kariéru, otevřou se vám dveře k mnoha novým příležitostem, které byly dříve mimo dosah. S tím jde ruku v ruce také vyšší platové ohodnocení.

Studium programů MBA, BBA a LLM vyučovaných na Cambridge Business School vám určitě pomůže se vypracovat. Najdete nové impulzy, získáte zajímavější práci, a jak si jistě dokážete představit, taková práce změní celou úroveň vašeho života

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑