Vzdělání

Publikováno 23. listopadu, 2015

Zvyšte svou cenu na trhu práce studiem MBA

Ve Velké Británii absolvuje studijní program MBA více než 12 000 studentů ročně. MBA je nejoblíbenější postgraduální kvalifikací na světě, v Česku si své místo sice teprve získává, ale vaši hodnotu na pracovním trhu rozhodně zvýší.

Že nemáte na učení čas? To se mýlíte. Studium MBA trvá pouze rok a je koncipováno právě tak, aby jej zvládali pracující lidé – podnikatelé a manažeři ve věku asi 30 – 60 let. Konkrétně na Cambridge Business School, která v Česku razí výuku podle mezinárodních standardů, probíhá vyučování vždy v sobotu (4x do roka), zbytek studia je možné díky e-learningu flexibilně přizpůsobit individuálním potřebám každého studenta.

Komu je studium určeno?

Všem, kteří mají ukončené vysokoškolské vzdělání aspoň na bakalářském stupni a chtějí rozšířit své manažerské dovednosti. Těm, kteří mají chuť se přiučit něco nového, poznat zajímavé lidi a zvýšit svoji cenu na trhu práce. Pokud vysokoškolský diplom nemáte, nezoufejte. Ekvivalentem může být dostatečná praxe na manažerské pozici. Do profesních vzdělávacích oborů přijímací zkoušky neděláte, zvolíte si oblast, v níž chcete prohloubit své znalosti, a začnete studovat. Cambridge Business School nabízí řadu specializací MBA na zdravotnictví, finance a účetnictví, mezinárodní vztahy a další.

Chybí vám dostatek zkušeností?

Jestliže nemáte dostatek zkušeností z řídící pozice ani vysokoškolské vzdělání a chcete být úspěšným manažerem, bude pro vás ideální program BBA. Je vhodný i pro uchazeče se středoškolským vzděláním, kteří si zde osvojí základy managementu a v případě zájmu o konkrétní oblast byznysu mohou pokračovat studiem MBA.

Na prohloubení znalostí soukromého práva se specializací na právo obchodní je zaměřen uznávaný model studia Executive LLM. I ten probíhá formou e-learningu a čtyř osobních setkání se špičkovými lektory.

Proč se pustit do studia manažerských programů?

Budete efektivní. Naučíte se myslet jako leader týmu, přemýšlet strategicky a zlepšit své dovednosti ve vedení druhých a týmové práci. Rozvinete svou kariéru, otevřou se vám dveře k mnoha novým příležitostem, které byly dříve mimo dosah. S tím jde ruku v ruce také vyšší platové ohodnocení.

Studium programů MBA, BBA a LLM vyučovaných na Cambridge Business School vám určitě pomůže se vypracovat. Najdete nové impulzy, získáte zajímavější práci, a jak si jistě dokážete představit, taková práce změní celou úroveň vašeho života

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑