Vzdělání

Publikováno 20. března, 2018

Program MBA Strategický management – o co se jedná a co vám do života přinese?

MBA (Master of Business Administration) studium je stále vyhledávanější, neboť přináší svým absolventům celou řadu podstatných výhod. Současná nabídka studijních programů MBA potom zahrnuje celé spektrum specializací a konkrétních zaměření. Zájemci tak mají možnost zvolit si ten nejvhodnější, který nejlépe odpovídá jejich potřebám a požadavkům. Pro koho je určen program MBA Strategický management? Co čeká jeho posluchače a čím se budou moci pyšnit jeho absolventi?

Co se skrývá pod názvem Strategický management?

MBA studijní program Strategický management je zaměřený na formování schopností důležitých při řízení společností nebo vyšších organizačních útvarů u velkých firem. Vrcholoví manažeři nebo ti, kdo se o podobnou pozici ucházejí či se na ni systematicky připravují, si osvojí znalosti a schopnosti potřebné pro správnou realizaci analytických i řídících činností na vedoucích pozicích. Získaný teoretický aparát i praktické zkušenosti dají posluchačům základy potřebné pro strategické rozhodování stejně jako pro správné vedení a motivování podřízených pracovních týmů.

V rámci studia se posluchač věnuje postupnému zpracovávání dílčích seminárních prací, jejichž cílem je praktické strategické plánování jeho osobního rozvoje i činností jeho firmy či společnosti.

Komu je program určen?

Jak již plyne z uvedeného popisu programu, jeho studium je vhodné především pro vrcholové manažery a podnikatele, užitečný ale bude i pro pracovníky obchodních oddělení, členy středního managementu a obecně pro všechny ty, kteří si chtějí rozšířit znalosti v oblasti managementu či vytváření podnikatelských strategií. Úspěšné absolvování programu MBA Strategická management na Ústavu práva a právní vědy vám dá vše potřebné pro váš další rozvoj na manažerských a řídících pozicích.


Štítky:
One Response to Program MBA Strategický management – o co se jedná a co vám do života přinese?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑