Vzdělání

Publikováno 30. září, 2015

Výuka angličtiny pro děti

Máte malé děti a přemýšlíte o tom, kdy je nejlepší čas pro to, aby začali s výukou angličtiny? Nebojte se je zapsat do jazykového kurzu co nejdříve. Hravou formou se mohou začít učit cizí jazyk už například od tří let.

Výhodou je, že si tak nenásilně osvojí základy cizí řeči, přirozeně se s ní seznámí, a získají tak užitečné základy již v době, kdy je pro ně učení nejsnazší. Při výběru kurzů je samozřejmě důležité dbát na to, aby výuka byla založena na principu „školy hrou“. Děti by kromě učebnic či obrázků měly získat zkušenost s poslechem, vyzkoušet si jednoduché soutěže a trénovat základní konverzační situace.

Na výuku pro nejmenší se v Praze zaměřuje jazyková škola Js Fan, kterou vaše ratolest může začít navštěvovat kdykoliv během školního roku roku. Pokud přitom onemocní, můžete si domluvit náhradu kurzu, takže nepřijdete o zaplacené hodiny.

Šedesátiminutových kurzů se účastní vždy nejvýše šest dětí, takže si můžete být jistí, že se jim lektor bude po celou dobu výuky dostatečně věnovat a přizpůsobí se jejich tempu.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑