Vzdělání

Publikováno 29. srpna, 2014

Vybíráte tu správnou střední, vyšší nebo vysokou školu? Pomůže vám web Skolyunas.cz!

Jestliže pátráte po vyhovující škole, která by vám bavila a dala vám co možná nejvíce, určitě jste hledáním strávili již spoustu času. Neplýtvejte více svým volnem a navštivte internetové stránky www.skolyunas.cz. Rychle, jednoduše a přehledně najdete vše, co potřebujete!

Seznamy škol na jenom místě

Najdete na nich kupříkladu seznam škol v Praze, ale i kdekoli jinde v okolí vašeho bydliště, nebo města, do kterého hodláte přesídlit. Je úplně jedno, jakou školu, s jakým zaměřením požadujete. Na stránkách věnovaným školám v České republice najdete střední školy s odborným vzděláním, maturitou, vyšší odborné školy i vysoké školy.

Ty správné informace tady najdou všichni, které zajímá kupříkladu fakulta stavební VŠB a další fakulty vysokých škol u nás.

Stejně tak, jako našli kvalitní a svým zálibám odpovídající střední a vysokou školu Štěpánka Mikulová z Brna, nebo Martin Pánek ze Zlína:

Štěpánka Mikulová :

Od malička jsem měla ráda práci s korálky. Začínala jsem klasicky, jako mnohé jiné holky navlékáním dřevěných korálků, později jsem dostala k narozeninám velkou korálkovou sadu skleněných korálků a o výrobu, návrhy a práci s tímto materiálem jsem se začala skutečně zajímat. Rychle jsem se naučila různé druhy použití, začala jsem z nich vyrábět nejen ozdoby na krk, ale i náušnice, náramky, kotníkové korálky, různé přívěšky na telefon, klíče, batohy a cokoli vás napadne. Korálky mne tak pohltily, že jsem začala uvažovat o studiu na střední škole s tímto zaměřením.

Díky internetovým stránkám jsem našla střední školu, která mne baví, učím se pracovat s tím, co je mi nejmilejší a velmi se těším, až dostuduji a budu se živit návrhem korálků nejen ze skla, ale i ze dřeva, plastu, kamínků a dalších materiálů. Tohle je obor, ve kterém je stále co objevovat a stále koho obšťastňovat, ať už jsou to malé holčičky, které dostanou své první dřevěné korále, nebo jejich maminky, které si krásu pestrobarevných korálků také nenechají ujít!

Martin Pánek:

Po střední škole se zaměřením na management elektrotechniky jsem několik let pracoval jako „kluk pro všechno“ v jedné německé společnosti, vyrábějící elektromotory. Zpracovával jsem objednávky, vyřizoval poptávky, reklamace, jednoduše od všeho něco. Chtěl jsem ale dosáhnout něčeho zajímavějšího. Ať už ve společnosti, v níž jsem pracoval, nebo jinde. Jenomže potřeboval jsem další vzdělání!

Až studium na vyšší odborné škole ve Vyškově se zaměřením na elektro mě naučila spoustu nového, což teď využívám na svém novém, rok starém postu. Pracuji jako manager provozu v původní společnosti. Elektro denně využívám, baví mne a především mám práci, která mne baví! Díky internetovým stránkám skolyunas.cz jsem našel školu, která mi umožnila pracovat na pozici, která mne zajímala a zajímá.

Snadné vyhledávání

Na stránkách skolyunas.cz můžete vyhledávat jednoduše podle krajů. Nejdete tak vysoké školy v Hradci Králové, v Praze, Brně, Olomouci, ale také v malebném Zlíně a v mnoha dalších našich městech.

Zaujmout vás může i přehled nejnavštěvovanějších škol v posledním období, nebo nejlépe hodnocené školy, které vám možná usnadní vaši volbu. Kupříkladu nyní, na konci srpna, je nejlépe hodnocenou školou Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor! Nejenže je po budoucích sklářích velká poptávka, ale ještě se k nim chovají vlídně, dobře a spravedlivě.

Vyberte si i vy prostřednictvím webových stránek Skolyunas.cz tu správnou střední, vyšší nebo vysokou školu, která vám bude vyhovovat, bude vás bavit a naučí vás práci v oboru, který vás baví a zajímá. Tak získáte nejen vy, ale i my všichni, kdo budeme v budoucnu potřebovat kvalitního právníka, zedníka, účetní nebo třeba topenáře. Díky vlastnímu zájmu se jistě stanete kvalitními pracovníky a znalci ve svém oboru.

Štítky: , , , , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑