Vzdělání

Publikováno 2. září, 2014

Praktické vzdělávání díky záznamům z konferencí na portálu MotivP

Pokud chcete udržet krok s moderním světem, je potřeba se neustále vzdělávat. Dnešní doba je velmi dynamická a rychle se rozvíjí. Nebojte se být v obraze a obraťte se na MotivP. Tato společnost nabízí databázi záznamů z nejrůznějších konferencí, díky kterým je školení mnohem jednodušší.

Co vše vám může MotivP nabídnout?

MotivP je vzdělávací společnost, která poskytuje odborné poradenství v oblastech rozvoje a vzdělávání, řízení lidských zdrojů nebo například individuálního koučinku.

Agentura MotivP poskytuje svým klientům databázi konferencí z celé České ale i Slovenské republiky.

Konference a přednášky jsou umístěny na webu a jsou dostupné zdarma. Řazeny jsou abecedně a jejich dohledání je proto velmi jednoduché a přehledné.

Společnost MotivP jezdí na různé konference, natáčí je a následně umisťuje na své stránky, díky čemuž jsou dostupné pro každého a vzdělávání je tak mnohem jednodušší. Díky tomu se i vaše firma může dostat na špičkovou úroveň. Pracovníci si mohou zlepšit své dovednosti a díky nahraným konferencím je školení mnohem jednodušší. Zvyšuje se prestiž i kvalita.

V současnosti se MotivP řadí mezi jednu z nejvíce rostoucích společností poskytující poradenství a vzdělávání.

Jak portál funguje?

Každý organizátor konference může svá videa nahrát a přiřadit je ke konkrétním řečníkům. V portálu s nahranými konferencemi můžete najít až 1100 řečníků a 1400 záznamů z nejrůznějších přednášek a vzdělávacích konferencí.

Systém společnosti

Díky registraci budete mít vždy o všem přehled. Můžete si vybrat nejrůznější kurzy, přednášky a začít se školením. Společnost MotivP nabízí širokou škálu vzdělávacích programů.

Dnes je již v tomto systému zaregistrováno přes 26 550 osob a 275 firem. Pokud chcete i vy rozvíjet svou firmu, zlepšit své obchody i komunikaci nebo vyškolit zaměstnance na nejvyšší míru profesionality, přidejte se také.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑