Vzdělání

Publikováno 11. března, 2015

O vzdělávání a tím zvýšení hodnoty vás i vašich zaměstnanců se postará MotivP

Vzdělání, jak jej vnímají zejména Američané, je hodnota, kterou vám nikdy nikdo nevezme. Samozřejmě je také mnohdy zásadním kritériem při hledání práce; velmi často je však vhodné i při konverzaci, neboť zvyšuje váš všeobecný rozhled a prohlubuje vaše znalosti v konkrétních oborech.

Výše vzdělání samozřejmě také zařazuje člověka do příslušné skupiny lidí a společnosti. V nemálo případech se však stává, že člověk nemůže nalézt školu či vzdělávací centrum přímo jemu šité na míru – a nejenom v těchto případech je zde zavedená agentura MotivP, která se zabývá vzděláváním a rozvíjením temperamentu.

Představení společnosti

MotivP se zabývá poradenstvím, školením a vzděláváním nejenom jednotlivců, ale i skupin či celých podniků. Vysoká odbornost, poctivost a píle jejích pracovníků má za následek spokojenost klientů z mnoha odvětví a oborů.

Díky široké škále odborníků na vzdělávání a předávání zkušeností disponuje znalostmi s jakýmkoliv zaměřením. Mezi hlavní oblasti, patří psychologie, management a ekonomie – včetně všech jejich oborů a směrů. Společnost má přední postavení nejenom na českém, ale i na slovenském trhu, kde rozvíjí vědomosti a potenciál všech, kteří se na ni obrátí.

Videoportál

Agentura MotivP se zabývá také provozováním videoportálu se zaměřením na konferenční videa, na kterém lze najít přes 2 000 videonahrávek z konferencí, včetně koučování od známých českých a slovenských manažerů a podnikatelů. Přednášky jsou zaměřeny na různorodá témata, zpravidla je však na každé z nich využívána psychologie.

Odbornost zaručena

Odbornost veškerých produktů garantuje odborník na psychologii a majitel společnosti p. František Hroník. Díky dvacetiletému působení je kvalita služeb na vysoké úrovni, což potvrzují desetitisíce spokojených klientů, kteří MotivP oslovují i opakovaně. Zájem o její konference a kurzy stoupají z řad jednotlivců, ale i z řad mezinárodních společností.

Přidejte se i vy k úspěšně se vzdělávajícím. MotivP vás nadchne pro věc, ukáže vám nejnovější trendy a pomůže vám zdokonalit se ve vámi požadované problematice.

Štítky: , , , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑