Kariéra

Publikováno 3. dubna, 2015

Poznejte záludnosti time managementu a buďte úspěšnější

Zdá se vám, že je čas vašim nedostižným a nekonečným protivníkem, nad kterým se vám nedaří zvítězit, ať děláte, co děláte? Stejné pocity a s nimi spojený stres zažívají denně mnozí podnikatelé, zaměstnanci i zaměstnavatelé. Chcete-li si umět rozvrhnout 24 hodin tak, aby byly co nejvíce uspokojeny potřeby vaší společnosti, ale aby vám zbýval čas i na osobní volno, navštivte kurz time management. Naučí vás mnohé a zjistíte, v čem děláte chyby a jak je odstranit, ať už o nich víte, nebo vás vůbec nenapadly.

Pro koho je kurz time management určen

Motiv P, respektive František Horník, který je autorem tohoto kurzu a má v oblasti podnikání mnohaleté zkušenosti, vám umožní poznat hlouběji problematiku řízení času. Obsahem jsou také základní manažerské metody, které zlepší osobní přístup. Poznáte křivku výkonnosti a odhalíte bariéry a „zloděje času“ i návody, jak se s nimi vyrovnat. Čas budete vnímat obšírněji, budete si umět lépe zvolit priority, rozhodnout, co je důležité řešit okamžitě a co můžete odsunout na později. Naučíte se žít vyváženějších stylem.

Budete-li mít zájem, je možné navštívit i volně navazující kurzy Work-life balance a Stress management.

Udělejte si čas a učte se

Kurz Time management je namluvený moderátorem Ondřejem Novákem. Jestliže váháte, můžete si na webových stránkách MotivP.com prohlédnout i hodnocení, které mu udělili ti, kdo jej již shlédli. Z možných 5 bodů se aktuálně pyšní 3,9 z nich.

K tomu, abyste si jej pustili, stačí udělat si 40 minut čas, poslouchat, poznávat a zjišťovat.

Pusťte si další virtuální kurzy

MotivP přináší možnost shlédnout mnoho dalších virtuálních kurzů, které jsou velmi pozitivně hodnoceni. Mluví v nich zkušení koučové, lektoři, podnikatelé, úspěšní lidé, kteří mají bohaté zkušenosti ze všech sfér podnikání. Stačí prohlédnout si seznam virtuálních kurzů a vybrat si ten, který vás zaujme.

Společně s MotivemP se vám bude dařit lépe v podnikání, práci i organizaci času.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑