Motivace

Publikováno 24. února, 2015

Konference MotivuP vás obohatí, inspirují a získáte díky nim velké výhody před konkurencí

Rádi se vzděláváte, učíte se novým věcem, které vám dopomohou k větším úspěchům ve vašem podnikání, komunikaci či jednáních? Nebo chcete, aby byli kvalifikovanými, zkušenějšími a lepšími vaši zaměstnanci před zaměstnanci ostatních zaměstnavatelů? Ve všech případech je skvělou volbou využití služeb, které nabízí zavedená a zkušená společnost MotivP.

Právě díky konferencím této firmy získáte mnohé zkušenosti a poznatky, které byste za běžných okolností pracně získávali i několikaletou praxí s menšími či většími komplikacemi a až po jejich překonání byste zjistili to, co vám během pár hodin odhalí konference na vámi zvolené téma!

Inspirace a rady od těch nejzkušenějších

Důkazem toho, o jak úspěšné setkání se jedná, jsou také účastníci, které na konferencích vystupují. K nejznámějším patří např. pan Martin Roman, Anrej Babiš, úspěšný milionář Karel Janeček nebo třeba pan Radim Jančura, Andrej Kiska, Dominik Duka, Jaro Slávik, Miroslav Trnka, Radek Špicar, Jiří Boček či pan Dědek, Michal Meško a další.

V minulých ročnících pojednávaly konference o mnoha zajímavých tématech a vy si je můžete jednoduše přehrát v archivu MotivuP. Zajímá vás, o jaké témata se jednalo? Zde je přehledný seznam:

Jestliže vás některá z konferencí zaujala, nic vám nebrání kliknout na vámi vybranou a podívat se na ni. Nechybí ani základní informace o všech zúčastněných řečnících.

Stejně tak zde najdete několik videokonferencí, např. o zvládání sporných situací s respektem, o osobní konstantě rozhodování a další.

Nenechte si ujít letošní konferenci

Již nyní se můžete přihlásit na konferenci MotivuP pro letošní rok! Pro mnohé lákavé a zajímavé téma i tentokrát: Rozdíl je v leadershipu. Dozvíte se, co se očekává od leadera, jestli je rozdílový leadershipu pouze o jednom člověku, který vyniká velkým charisma, na řeč přijde i atmosféra dosažitelného, trpělivost, důvěra a pokora. Samozřejmě nebudou opět chybět zajímaví hosté, kteří k dané problematice mají co říci z vlastních zkušeností.

Konference Rozdíl je v leadershipu se uskuteční 11. června 2015 v Praze a vše vypukne úderem 9. hodiny ranní. Až do 16.30 hod budete moci nasávat všechny informace a poznatky.

Čím dříve se přihlásíte, tím výhodnější cenu vstupenky získáte. Až do 8. března 2015 jsou vstupenky za vynikající cenu 3 000 Kč! Cenné informace tak můžete získat velmi levně! Koupit si je můžete až do 11. červa 2015, nebudou-li v tom okamžiku již všechny vyprodané, ale jejich cena bude těsně před konferencí 9 000 Kč!

Registrovat se můžete u paní Martiny Hanušové na tel. čísle 773 744 381. Chcete-li přihlásit více než 2 osoby, kontaktujte paní Haušovou na e-mailové adrese martina.hanusova@motivp.com.

A kdo bude řečnit tentokrát? K dnešnímu dni, tedy 24. únoru 2015, potvrdil svou účast pan Michael Chytrý i pan František Horník.

Zajímá vás o nich víc? Pan Horník je zkušený lektor a kouč, odborník na věc vzatý co se týká oblasti řízení lidských zdroj a psychologie práce v ČR. Celkem 4x změnil svou kariéru, než se vypracoval k postu ředitele ve vlastní personálně poradenské společnosti agentury Motiv P.

Pan Chytrý působí taktéž v agentuře Motiv P. Je zde lektorem, školitelem a také koučem. V jeho hledáčku byste nejčastěji našli problematiku lidské komunikace, manažerských dovedností a vše, co se k nim váže. K jeho působištím patří i výcvikové programy a workshopy pro vyšší a TOP management významných společností, jako jsou ČEZ, Skanska, T-mobile, GE Money…

Už předem je tedy jasné, že je nač se těšit!

Vydejte se do Prahy a zúčastněte se zmiňované červnové konference Rozdíl je v leadershipu. S MotivemP nemůžete „šlápnout vedle“! Uvidíte, že budete jistě spokojeni, jako mnozí další účastníci, kteří se každoročně rádi vrací, protože vědí, jak moc svou účastí získají.

Štítky: , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑