Motivace

Publikováno 18. Leden, 2016

0

Budujte si reputaci účastí na konferencích ve vašem oboru

Divíte se, proč lidé často tolik bojují o místa na konferencích, za které navíc musí platit? Protože pro podnikatele i zaměstnance na vyšších postech mají setkání s lidmi z oboru nedocenitelnou hodnotu.

Příkladem konference, na kterou se mnoho lidí těší a hlásí se už půl roku dopředu, je jedna s názvem Střelba na pohyblivý cíl od MotivP. Známá poradenská a vzdělávací společnost MotivP pořádá každoročně mnoho konferencí na různá témata, těch velkých je ale jen několik. Bývají nejlepší, a tak je o ně nejvyšší zájem.

V současné době ještě ani jisté, které známé tváře budou na Střelbě na pohyblivý cíl přednášet, ale vstupenky už jsou v prodeji a zájem o ně je. Nejspíš je to způsobeno i tím, že zatím platí výrazná sleva – dvě získáte za cenu jedné.

Proč se na konferenci vůbec vydat?

Hlavním důvodem jsou nově nabyté znalosti. Na konferencích obecně přednášejí skutečné kapacity, ředitelé velkých firem a jiní lidé znalí ve svém oboru. Poskytnou nejen suchá fakta, ale i poznatky z praxe, které jsou neocenitelné a nenajdete je v žádných učebnicích ani na internetu.

Druhým důvodem jsou lidé. Konference jsou ideální příležitostí k seznámení se s lidmi, kteří mají v životě podobné cíle a zabývají se tím stejným co vy. Máte šanci potkat někoho, kdo vás inspiruje, nebo někoho, koho inspirujete vy. O přestávkách a obědových pauzách vznikají nejen obchodní partnerství. Každopádně o sobě aspoň dáte vědět a zlepšíte si reputaci.

Proměnlivý svět

K účasti na konferenci často lákají také zajímaví přednášející. Na akcích MotivP v minulosti promluvili například Andrej Babiš, Andrej Kiska, Leoš Novotný, Dominik Duka, Jaro Slávik a další známé osobnosti. Pro Střelbu na pohyblivý cíl ještě nejsou řečníci známí, zato už je jisté, že se bude mluvit o zrychlujícím se a měnícím se světu v pohybu. Management se v dnešní době stále více podobá střelbě na pohyblivý cíl a je třeba předvídat i to, co se ještě nestalo.

Přichystány jsou také Coffee Breaky a obědy, při kterých si účastníci vyměňují zkušenosti a domlouvají partnerství. Organizátoři jako tradičně slibují i nějaké překvapení. Nezní to dostatečně lákavě? Konference dávají příležitost k tomu, abyste se během jediného dne něco dozvěděli a seznámili se se zajímavými osobnostmi.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑