Vzdělání

Publikováno 30. března, 2015

Pomaturitní studium je skvělou volbou nejen pro ty, kteří se nedostali na vysokou školu

Možná vaše plány nevyšly dle vašich představ a vy nevíte, kam se dál ubrat. Jestliže vás studium baví, chcete v životě něco dokázat a díky vzdělání nalézt později zajímavé zaměstnání, můžete využít nabídku pomaturitního studia na Jipce. Jde o jazykovou školu, která všem zájemcům zajistí pomaturitní studium v Praze, Plzni a Českých Budějovicích.

Proč si vybrat právě pomaturitní studium

Na jazykové škole Jipka můžete studovat v případě, že jste se nedostali na vysněnou vysokou školu stejně tak, pokud se chcete zdokonalit v některých z pěti světových jazyků. Jsou to angličtina, ruština, němčina, francouzština a španělština.

Stanete-li se studentem pomaturitního studia, čeká na vás mnoho výhod. Denně budete připravování ke složení jazykových certifikátů s mezinárodním uznáním, budete studentem po celý rok, využívat můžete ISIC kartu se všemi jejími přednostmi. Výuku zajišťují čeští i rodilí lektoři s bohatou praxí.

Ke studiu si můžete vybrat i doplňkový kurz dle vašich preferencí, jenž je u variant ALL INCLUSIVE a VIP zcela zdarma. Varianta studia BASIC přináší doplňkový kurz se slevou.

Studium může být hrazeno formou splátek a to bez navýšení celkové ceny. Ti studenti, kteří doloží potvrzení o přijetí na veřejnou VŠ získají školné zpět.

Určitě oceníte i možnost využít Wi-Fi připojení k internetu v učebnách a být tak stále on-line.

Kde studium probíhá

Jipka se nachází celkem ve třech městech. V Praze na čtyřech různých adresách, v Plzni na Rooseveltově 10/9 a Českých Budějovicích na adrese Karla IV. 3.

Učebnám nechybí příjemný nádech a moderní vybavení. Úspěšnost studentů této jazykové školy je 95%, což představuje pro všechny zájemce jistě dobrou zprávu. Výuka probíhá ve 20-ti vyučovacích lekcích týdně, každá lekce trvá 45 minut.

Zvolte si pomaturitní studium na jazykové škole Jipka a staňte se úspěšným studentem, který bude díky kvalitním lektorům chytřejší, zkušenější a plně připraven na další studium.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑