Vzdělání

Publikováno 29. prosince, 2017

Novoroční předsevzetí aneb naučte se v roce 2018 pořádně anglicky

Už je to zase tady. Přichází nový rok a s ním i spousta nikdy nenaplněných novoročních předsevzetí. Nechcete to letos udělat jinak? Stanovte si realistický cíl a začněte hned od ledna pracovat na jeho splnění. Co takhle naučit se konečně pořádně anglicky, nebo zlepšit své dovednosti v jiném světovém jazyku?

Jazyky jsou potřeba a budou čím dál víc. Umět anglicky už dnes moc nestačí, přesto spousta Čechů neumí ani tento základní jazyk. Patříte také mezi ně? Zapomeňte na znechucení vlivem nudné školní výuky, neefektivní a drahé soukromé lekce. Zapište se do kvalitní jazykové školy a začněte se zlepšovat. Nejlépe hned od ledna.

V lednu se začíná, přidáte se?

Vyhlášená jazyková škola Praha 2, Britannika, otevírá kurzy hned v lednu. Všichni, co si dají jako novoroční předsevzetí zlepšit se ve zvoleném jazyku, mají tedy jedinečnou šanci se ihned zapsat. Můžete to udělat už nyní, pokud zápis stihnete do 4.1., získáte navíc slevu. Kurzy trvají od ledna do března, pak sami zhodnotíte, co jste se naučili a zda má smysl pokračovat.

2018 jako váš rok jazyků

Výuka v Britannice vás nadchne. Fungují už pěknou řádku let, zaměstnávají kvalitní lektory a kurzy vedou skutečně přínosnou formou. Učíte se mluvit, číst, psát i poslouchat, kromě méně záživné gramatiky se probírá i spousta informací o cizojazyčných zemích. Ročně projde kurzy, které tato jazyková škola Praha nabízí, cca 1300 studentů od teenagerů po důchodce. Brzy mezi ně můžete patřit i vy, a to na dlouhou dobu.

Jste věční začátečníci? Nevadí. V Britannice vás provedou od samých začátků až do chvíle, kdy budete sebejistě konverzovat. Třeba uděláte během půl roku takový pokrok, že se v létě vydáte na studijní pobyt do zahraničí. Angličtinu lze procvičovat třeba na Maltě. Nevěříte? I tohle je možné, stačí jen chtít. Jazyková škola Britannika vám bude ve všem nápomocná.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑