Vzdělání

Publikováno 28. července, 2022

Máte za sebou střední školu, ale nevíte kam dál? Zkuste to na jazykovce

Končíte střední školu, ale neplánujete pokračovat na vysoké škole? Anebo jste se nedostali tam, kam byste chtěli a potřebujete rok počkat? Na nic nečekejte a zkuste jazykovou školu. Nejenže se zdokonalíte v cizím jazyce, ale také si užijete spoustu zábavy bez zbytečných nervů navíc.

Vysoká škola nemusí být řešením

Ne každý má sen mít před svým jménem titul. Existují i možnosti, které jsou pro někoho více užitečné. Například studium jazyků, ať už pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Jednoleté pomaturitní studium jazyků je také vhodné z pohledu práce/škola. Jazyková škola vám může prodloužit dětství a o rok oddálit nástup do zaměstnání. Připraví vás také na život za hranicemi, protože za prací můžete přeci i vycestovat.

A hlavně! Na jazykovku můžete nastoupit ať už maturitu zvládnete, nebo bohužel skončíte mezi těmi, kteří zkoušku na první a dokonce i druhý pokus nezvládli. U druhých pokusů se často stává, že na vybraných vysokých školách už nezbyde místo. Pokud nezvládnete ani druhé kolo maturity, o své peníze stejně nepřijdete a můžete si u nás jeden rok zdokonalovat cizí jazyk a mezitím naplánovat, co dál.

Zlepšete se až o 3 znalostní stupně

Získejte osvědčení o absolvování pomaturitního studia, zařaďte do svého životopisu řadu certifikátů a mezinárodně uznávaných zkoušek z cizího jazyka. Poznejte angličtinu, němčinu nebo francouzštinu od rodilých mluvčí, zažijte si fráze, naposlouchejte a naučte se správnou výslovnost slovíček.

Vyzkoušejte moderní pomaturitní jazykovou školu v BrněPosuňte úroveň cizích jazyků na vyšší úroveň. Pomaturitní studium jazyků vám v tom pomůže.
JUDr. Pavlína Megová

MKM Jazyková škola a Překladatelská agentura

Jakubská 121/1

602 00 Brno

Česká republika

Web: www.mkm.cz

email: js@mkm.cz

mobil: +420 739 411 168

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑