Vzdělání

Publikováno 28. Červenec, 2022

0

Máte za sebou střední školu, ale nevíte kam dál? Zkuste to na jazykovce

Končíte střední školu, ale neplánujete pokračovat na vysoké škole? Anebo jste se nedostali tam, kam byste chtěli a potřebujete rok počkat? Na nic nečekejte a zkuste jazykovou školu. Nejenže se zdokonalíte v cizím jazyce, ale také si užijete spoustu zábavy bez zbytečných nervů navíc.

Vysoká škola nemusí být řešením

Ne každý má sen mít před svým jménem titul. Existují i možnosti, které jsou pro někoho více užitečné. Například studium jazyků, ať už pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Jednoleté pomaturitní studium jazyků je také vhodné z pohledu práce/škola. Jazyková škola vám může prodloužit dětství a o rok oddálit nástup do zaměstnání. Připraví vás také na život za hranicemi, protože za prací můžete přeci i vycestovat.

A hlavně! Na jazykovku můžete nastoupit ať už maturitu zvládnete, nebo bohužel skončíte mezi těmi, kteří zkoušku na první a dokonce i druhý pokus nezvládli. U druhých pokusů se často stává, že na vybraných vysokých školách už nezbyde místo. Pokud nezvládnete ani druhé kolo maturity, o své peníze stejně nepřijdete a můžete si u nás jeden rok zdokonalovat cizí jazyk a mezitím naplánovat, co dál.

Zlepšete se až o 3 znalostní stupně

Získejte osvědčení o absolvování pomaturitního studia, zařaďte do svého životopisu řadu certifikátů a mezinárodně uznávaných zkoušek z cizího jazyka. Poznejte angličtinu, němčinu nebo francouzštinu od rodilých mluvčí, zažijte si fráze, naposlouchejte a naučte se správnou výslovnost slovíček.

Vyzkoušejte moderní pomaturitní jazykovou školu v BrněPosuňte úroveň cizích jazyků na vyšší úroveň. Pomaturitní studium jazyků vám v tom pomůže.
JUDr. Pavlína Megová

MKM Jazyková škola a Překladatelská agentura

Jakubská 121/1

602 00 Brno

Česká republika

Web: www.mkm.cz

email: js@mkm.cz

mobil: +420 739 411 168

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑