Práce

Publikováno 25. září, 2014

Nezaměstnanost? Tohle slovo už neuslyšíte! Najděte si pracovní místo během chvilky!

Hledáte práci, ale nemůžete nic najít? Nebo se jenom neumíte orientovat ve všech těch složitých systémech? Či snad máte pochybnosti o některých nabídkách? S tímhle už je konec! Manpower pro vás najde vhodné volné pracovní místo!

Společnost s dlouhou tradicí

Společnost, která se stará o mzdovou agendu pro téměř 11.500 zaměstnanců, jež pracují u jejích klientů. Manpower se velmi rychle poskytuje nabídky práce a v roce 2013 našel pro 1.200 klientů 19.000 nových pracovníků.

Pracovní příležitosti, volná pracovní místa – tohle hledá mnoho lidí, ale bohužel někdy nenachází. Personální agentura Manpower přichází s jednoduchým řešením! Už nemusíte prohlížet inzeráty, kupovat tuny novin a projíždět mnoho internetových stránek. Stačí navštívit pouze jednu a svěřit se do péče odborníků ze společnosti Manpower.

Svoji budoucí práci můžete získat v mnoha perspektivních oborech jako je například výroba, logistika, finance a účetnictví, informační technologie, různé obchodní nebo technické pozice a mnoho dalších.

Proč se obracet na agenturu?

Pokud se rozhodnete personální agenturu navštívit osobně, vyškolení pracovníci vám poradí, kde se pro vás nachází to nejlepší místo. Agentura má 25 poboček po celé České Republice, takže stačí najít tu nejbližší a vyrazit!

Pracovní agentura Manpower vám najde práci zdarma. Společnost má v nabídce mnoho firem, které nabízejí volná pracovní místa. Všechny firmy jsou známé, ověřené a solidní. Možná, že vaše pracovní místo na vás právě čeká!

Specialisté v Manpower vás přímo připraví na pracovní pohovor a pomohou vám s přípravou profesního životopisu. Poradí vám také, jak se na pohovoru prezentovat a zvýšit tak svoje šance na úspěch.

Chcete-li získat perspektivní a solidní práci, navštivte http://www.manpower.cz/. Nechte si pomoct při vytvoření životopisu, naučte se správně reprezentovat a zapůsobte na budoucího zaměstnavatele. Vaše pracovní místo je nyní na dosah ruky.

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑