Práce

Publikováno 20. října, 2017

Personální agentura aneb hledání nových zaměstnanců je hračka

Každý chytrý podnikatel moc dobře ví, že úspěch jeho firmy netkví jen v něm samém, ale také ve schopnostech a dovednostech jeho zaměstnanců. Prosperující společnost nemůže fungovat bez spolehlivých a vzdělaných pracovníků. Žádný učený z nebe nespadl, ale lenoši nemají nikde šanci. Manažeři úspěšných podniků i menší živnostníci si hledají nové ovečky sami, což je časově i psychicky náročné. V tomto ohledu přijde vhod pomoc personální agentury.

Jak najít spolehlivé pracovníky?

V dnešní době nemusí podnikatel zaměstnávat mnoho lidí, které na sto procent nevyužije. Vše záleží na množství práce, protože někdy je nárazová. Personální agentura se postará o dočasné přidělení pracovníků dle jeho požadavků. Během chvíle navrhne správného kandidáta a následně mu nabídne pozici. Díky tomu šetří společnosti čas a peníze. Spokojenost je na obou stranách, protože uchazeč moc dobře zná nastolené podmínky. Agenturní zaměstnávání je v posledních letech populární a účinné.

Kdo vám se vším pomůže?

Nevíte si rady s přijímáním nových tváří do firmy, kterou jste vypiplali jako malé dítě? Personální agentura Praha vám podá pomocnou ruku. Axial, personal agency, nabízí pestrý sortiment služeb. Nechybí zprostředkování zaměstnání do trvalého pracovního poměru, zapůjčení pracovníků nejrůznějších profesí na časově určenou dobu, agenturní zaměstnávání, outsourcing, pronájem specialistů informační a komunikační techniky, vedení mzdové agendy, executive search a výběrová řízení uskutečňovaná v případě vyšších manažerských pozic, poradenství, personální audit. Velmi oblíbený je TRY & HIRE, služba, díky níž poznáváte a zkoušíte v libovolně dlouhém období nové kandidáty a až poté jim nabídnete pozici.

Personální agentura Praha je spolehlivá, protože funguje úspěšně na trhu již 23 let.


Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑