Motivace

Publikováno 17. Duben, 2016

0

Moje kytara má styl

Hra na hudební nástroj je považovaná za umění, takže i člověk, který hraje na kytaru, se může považovat za umělce. A každý umělec má i své originální nástroje. A vy můžete mít také! Věděli jste, že si můžete sami na svou kytaru vytvořit tetování? Tak podle čeho si poznáte svou kytaru vy?

Kytara není nudný nástroj

Pro ty, kteří hudebním nástrojům nerozumí, jsou všechny kytary stejné, což samozřejmě není pravda. Je mnoho druhů kytar a i když máte třeba stejnou jako váš kolega, nemusíte být vždy úplně totožná. Ale pokud chcete mít opravdu originální kousek, tak si svou kytaru můžete ozdobit. Kdysi si zpěváci na své kytary lepili různé nálepky anebo si jí sami podepisovali, avšak dnes nemusíte zůstávat u nudných a trapných nálepek, naopak nechte si na svůj hudební nástroj vytetovat něco, co se vám líbí, něco, co vás vystihuje a podle čeho každý pozná, že tato kytara je vaše.

Ještě než začneme tetovat …

V podstatě jsou pravidla pro tetování na kytaru stejná jako u člověka, a tedy že si musíte pečlivě rozmyslet, co na vaší kytaře bude, protože to na ní bude po celou dobu. A tak rozhodně nevybírejte na slepo ani se nenechte ovlivňovat hloupými sázkami. Opravdu je lepší vybrat něco, co vystihuje vaši osobnost. Avšak fantazii se meze nekladou, navíc na kytaře je poměrně dost místa na to, abyste svou představivost a talent nechali uvolnit.

Jak na kytaru dostanou svůj obrázek?

Tetování na kytaru není nic složitého, a tak to sami dokážete doma. Vzhledem k tomu, že potřebujete tiskárnu a obtiskový papír, tak je lepší najít si obrázek na internetu anebo si ho nakreslit v nějakém počítačovém programu. Ovšem pokud opravdu chcete něco, co jste si sami nakreslili na papír, tak budete potřebovat ještě skener, abyste obrázek přenesli do počítače. Když bude obrázek připraven, tak ho vytisknete právě na onen speciální obtiskový papír, který po vytištění přiložíte na kytaru do míst, kde chcete tetování mít. A když se vám obrázek správně obtiskne, tak jej ještě přelakujte lakem, aby vám zde vydržel. Jediný problém, který zde hrozí, je inkoustová tiskárna, protože zde barvu na obtiskovém papíru neudržíte a namísto pěkného obrázku budete mít velkou skvrnu, a tak je lepší zvolit laserovou tiskárnu. Pokud doma takovou nemáte, můžete poprosit souseda či známého.

Ostatní jen tiše závidí

Věřte tomu, že s takto ozdobeným hudebním nástrojem se často nepotkáte, navíc každý si může zvolit svůj obrázek, takže vaše kytara bude opravdový originál. A pokud chcete, aby vám váš hudební nástroj ostatní záviděli a obdivovali zároveň, nebojte se ho ozdobit. Je to krásné a velkou výhodou je, že je to i finančně nenáročné, protože kromě jednoho výtisku a trochu laku vás to nic nestojí.

Mít originální kytaru, respektive hudební nástroj je symbol každého umělce. A i vy jste umělcem, tak to ukažte!

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑