Peníze

Publikováno 4. Březen, 2016

0

Hraju si hry a vydělávám

Každému se líbí představa, že by si hraním na mobilu mohl vydělat nějaké peníze. Znáte sportku? Snad každý ví, co je to sportka. A právě sazka, která je specialista přes sportky a peníze celkově přišla s mobilní hrou, kde můžete díky hraní dostat až tři tisíce.

Opravdu stačí si jen zahrát

Možná se to některým zdá úplně neuvěřitelné, ale opravdu je to tak. Sazka chce potěšit milovníky mobilních her a dopřála jim hru, ve které vyhráváte nejen body, ale hlavně peníze. Princip je velmi jednoduchý, stačí si nainstalovat hru do svého mobilního telefonu a hrát. A když budete v dané hře opravdu dobří, tak si díky pouhé mobilní hře můžete dostat k penězům.

O jakou hru se jedná?

Tato hra nese název Sportuška. A je velmi podobná oblíbeným hrám. Hlavním hrdinkou je malá kulička, kterou se pohybujete ve vzduchu a řídíte jí tak, aby se vyhnula veškerým překážkám, která má v cestě připraveny. Když se vám to podaří a budete lepší, než vaši spoluhráči, tak dostanete odměnu. Samozřejmě zde existují i jistá pravidla. Hlavně je důležité počkat na to, až sazka vyhlásí kolo, kde jde o peníze. Pokud kolo není vyhlášeno, hrajete si jen tak pro zábavu, avšak i to je velmi dobré, protože si tím nejen zpříjemníte večer, ale také si můžete natrénovat a získat jisté bonusy do kola, kde ve hře budou cílem finance. Konkrétně se jedná o tři tisíce pro hráče, který překoná veškeré ostatní a stane se prvním, ten na druhém místě získá dva tisíce a i třetí místo je odměněno, ale pouze jedním tisíce. Ale i tak jsou to velmi lákavé částky.

Kde se k této hře dostanu?

Chytré telefony, které jsou vybaveny systémem android si tuto hru běžně stáhnout pomocí internetového obchodu, stejně jako stahují veškeré ostatní aplikace. Dokonce je tato hra ke stažení zcela zdarma. Ale musíte do ní udat informace o své osobě, aby v případě výhry věděli, kde mají peníze poslat. Někomu stačí, když dovolí hru synchronizovat se svým účtem. Instalace trvá jen několik minut, což záleží hlavně na rychlosti internetu a pak už můžete jen spokojeně hrát.

V této hře nevydělám milióny

Pro někoho výhodou, pro jiného nevýhodou je to, že můžete vyhrát jen jednou. V případě, že jednou zvítězíte a budete odměnění danou částku, tak se můžete dále zúčastnit, ale bez nároků na výhru. Je to nevýhodou pro ty, kterým se v této hře daří, protože by si mohli vyhrát poměrně hodně peněz, ale na druhou stranu je to velmi spravedlivé, protože takto dostanete příležitost vyhrát peníze v mobilní hře opravdu každý.

Dbejte, abyste měli vše v pořádku

V případě, že zapomenete udat při přihlášení do této hry své jméno a email, tak pravidla jasně říkají, že ztrácíte nárok na výhru. To znamená, že i když vyhrajete a nebudete mít udaný kontakt na vás, tak vám peníze nepošlou, protože nebudou vědět, komu je mají poslat. Nemusíte se bát o své osobní údaje, protože kdo se bojí, ten peníze nedostane. Ale s těmito údaji je zacházeno opatrně.

Je to jako sen, zahrajete si hru na mobilu, budete mít štěstí a najednou jste o tři tisíce bohatší. Je to opravdu pěkný pocit.

Štítky: , , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑