Peníze

Publikováno 20. října, 2015

7 typů novodobých půjček

Zajímáte se o nebankovní půjčky, které doslova dobývají současný finanční trh? Hledáte tipy na výhodná řešení, jež jsou spojena s řadou kladů, ať už z pohledu splácení, získání nebo velikosti úrokových sazeb? Pak vám přinášíme sedm nejoblíbenějších variant, jak se domoci k tíženým peněžním částkám.

Půjčky bez registru

Úvěr, u něhož není nahlíženo do registru neplatičů libovolného typu. Patříte-li k lidem, jenž se nepyšní vynikající platební morálkou, a mají zápornou finanční minulost, jsou nebankovní půjčky bez registru ideální volbou právě pro vás. V jejich případě je vycházeno pouze z aktuální životní situace klienta a schopnosti splácet dané závazky.

Půjčky na OP

Peněžní východisko, s nímž je spojena především vysoká benevolence z pohledu ověření nového žadatele. Půjčky na OP nejsou z hlediska administrativy jakkoliv náročné. Abyste splnili jednoduché podmínky, musí vám být více, jak 18 let. Základem je trvalý pobyt na území České republiky.

Půjčky bez doložení příjmu

Nebankovní produkt, u něhož není důležité, kolik peněz si vyděláte. I proto patří půjčky bez doložení příjmu k velice oblíbeným. Mohou je využívat nejenom zaměstnaní lidé a podnikatelé, ale také ti nezaměstnaní, studenti, důchodci nebo matky na mateřské dovolené.

SMS půjčky

Moderní způsob, jak si říci o peníze. Nejste-li stálým klientem konkrétní společnosti, musíte o úvěry žádat prostřednictvím online žádosti. Pakliže jste již ověřeným zákazníkem, nabízí se vám SMS půjčky. Ty lze získat na základě jednoduché textové zprávy a peníze jsou ihned na účtu.

Půjčky bez ručitele

Řešení pro ty, jež nemají nikoho, kdo by jim při vypůjčení jakkoliv vysoké finanční sumy šel dělat ručitele. Tyto nebankovní půjčky dokonce nejsou spojeny ani s žádnou zástavou nemovitosti, tudíž nemusíte riskovat svůj vlastní majetek.

Půjčky v hotovosti

Opak půjčky ihned, jejímž výsledkem je zaslání peněžní sumy na bankovní účet klienta. Půjčka v hotovosti je realizována za přispění obchodního zástupce konkrétní společnosti, který vám doveze finance až k vám domů. Obvykle je to nejpozději do 48 hodin od schválení žádosti.

Nejschvalovanější půjčky

V tomto případě jde o úvěry s vysokým procentem schválených požadavků. Jen málokomu nejsou přiřknuty peníze dle jeho přání. Takové nebankovní půjčky naleznete na internetovém portálu www.okfin.cz jež je považován za velice rozsáhlý porovnávací nástroj všech výše zmíněných produktů.

Máte-li zájem ještě o další půjčky libovolného typu, s nimiž se pojí zase jiné přednosti, není nic snazšího, než navštívit online server www.kvalitnipujcka.cz, kde jsou prezentovány informace s touto tematikou. Stačí si jen vybrat a vyplnit objednávkový formulář…

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑