Vzdělání

Publikováno 8. ledna, 2018

Zbavte se jazykové bariéry jednou provždy

Mám takovou noční můru, která mě nutí pilně se učit cizí jazyk. V tom snu se potkávám s Mickem Jaggrem, on si se mnou chce hrozně povídat a já stojím s ústy dokořán jako němá ryba, nevydám ze sebe ani hlásku. No hrůza! Tento sen se však může lehce stát realitou pro každého, kdo se učit cizím jazykům nechce, nebo tvrdí, že mu to nejde. Představte si, že vás přátele vezmou na perfektní akci, kde je mnoho zajímavých lidí, jenže mluví anglicky, a to vy ne, takže zbytek večera strávíte sami v koutě. Co hůř. Usilujete o práci vašich snů, máte patřičné vzdělání, mnoho zkušeností, ale pohovor bude v angličtině, protože společnost má převážně zahraniční klientelu. Co s tím?

Učte se anglicky kdykoli, kdekoli a v každém věku

Není důvod již dál otálet, nic neodkládejte a vrhněte se rovnou po hlavě do studia anglického jazyka. K naplnění vašich cílů je samozřejmě nutná dávka vaší pevné vůle, ale taky dobrý učitel. Nespoléhejte na to, že se svépomocí dostanete dál, než jste teď. K úspěšnému studiu cizího jazyka je zapotřebí interakce. Jen tak totiž budete schopni překročit jazykovou bariéru a bez studu promluvíte plynule anglicky i na veřejnosti. Kurz angličtiny si vyberte podle vaší úrovně, vždy je dobré podstoupit rozlišovací test, ať se zbytečně neučíte znovu a znovu barvy. To, že nedokážete mluvit, totiž ještě neznamená, že si nepřečtete jednoduchý anglický text.

Zdokonalte svou angličtinu hned po maturitě

Nejlepší je kout železo, dokud je žhavé, to se týká i našich mozků. Proto jsou jazykové kurzy Praha doporučovány jako pomaturitní studium. Každodenní intenzivní kurz prohloubí vaše školní znalosti a naučíte se je využívat v praxi. Pokud vám nevyhovuje třída plná studentů, pak pro vás mají jazykové školy Praha připraveny i individuální kurzy či firemní. Kurzy mohou být zakončeny mezinárodní zkouškou. V případě, že si ještě netroufáte na takový certifikát, absolvujete pouze závěrečný test, který zhodnotí vaše nabyté znalosti, na jejichž základě se určí další způsob výuky.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑