Motivace

Publikováno 2. ledna, 2018

Jak správně motivovat své zaměstnance?

Potýkáte se s otázkou, jakým způsobem zvýšit produktivitu zaměstnanců? Základem je správná motivace, kterou ne každý zaměstnavatel ovládá. Máte pocit, že vaši podřízení nevyužívají plně svůj potenciál? Pak je tím nejlepším řešením kurz Motivace zaměstnanců.

Co je cílem kurzu?

Během programu se dozvíte, jak se dají využít prvky hry v motivaci zaměstnanců. Pomocí hravých aktivit poté budou podřízení pracovat s větším nadšením, neboť jejich práce už nebude pouze o odvádění jednotlivých úkolů. Na hravosti je postaven celý princip motivace zaměstnanců. Až si tyto aktivity jak vy, tak vaši zaměstnanci dostatečně osvojíte, uvidíte, že se kvalita práce na všech úrovní o několik řádů zlepší.

Na co je kurz zaměřen?

Jednak je to seznámení s východisky a teorií motivace, dále analýza motivačních a demotivačních faktorů. V neposlední řadě se naučíte porozumět principům hry při vedení lidí a zároveň budete umět vytvořit prvotní návrh motivačních her. V závěru programu vznikne databanka různých forem motivačních her, které budete moci směle aplikovat ve své firmě.

Jaké další kurzy by se vám mohly hodit?

V rámci firemního vzdělávání jistě uplatníte kurz Týmového koučinku, který spočívá ve zpětné vazbě. Je důležité hodnotit práci jak nadřízeného, tak podřízeného objektivně. Nejedná se o kritiku dané osoby, nýbrž konstruktivní diskusi o tom, na čem je třeba pracovat a v čem spočívá příležitost ke zlepšení.

Dalšími kurzy, které vás jistě zaujmou, jsou výběr, hodnocení a typologie zaměstnanců. Co se týká managementu, kladné ohlasy sklízí kurz Manažerská integrita či Delegování.

Kdo trénink povede?

Můžete se spolehnout, že se jedná o skutečné odborníky v oboru. Kurzy vedou lektoři z řady psychologů, úspěšných manažerů, specialistů v personalistice a oblasti řízení lidských zdrojů.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑