Kariéra

Publikováno 30. prosince, 2017

Jak se vypracovat na úspěšného hráče pokeru?

Stalo se vám někdy, že jste začali s pokerem a po pár prohraných hrách jste to vzdali? V tomto článku se budu snažit přiblížit rady jak na sobě zapracovat, aby jste se nezdarům vyhnuli a stali se v pokeru úspěšnějšími.

 

Mojí první radou je, abyste nešli do her s metodou pokus- omyl. Touto metodou sice získáte nemalé zkušenosti, ale bohužel budete muset obětovat spousty času a peněz. Raději vyhledejte know-how někoho, kdo se v pokeru vyzná lépe a mohl by vám trochu pomoci. Existují různé způsoby jak takového člověka získat. První způsob je takzvaný coaching. Jeho nevýhoda ovšem je ta, že není zadarmo. Budete muset dotyčnému člověku platit určitou sumu na hodinu, ve které se můžete s vaším trenérem pobavit a on vám předá své vědomosti. Je však nutné si najít takového člověka, jehož rady vám přinesou úspěch, ne selhání..

Druhým způsobem mohou být naučná videa, která se zabývají problematikou pokeru. Ve videích najdete různé strategie a postupy, jak zlepšit vaši hru. Problém těchto videí je ten, že kvalitní obsah najdete zejména v angličtině a bez českých titulků, což pro mnohé může představovat problém.

Třetím způsobem je čtení článků na internetu. I v češtině najdete několik skutečně kvalitních webů, kde najdete aktualizované strategie od lidí, který poker hrají profesionálně.

Posledním způsobem pro získání know-how jsou knihy. Na trhu jich je velké množství a je potřeba si vybrat takovou, které má slušné recenze od ostatních hráčů.

 

Jestliže máte nastudované potřebné know-how, Hrajte! Hrajte co nejvíce můžete, uačněte však samozřejmě s nižšími peněžními částkami. Všechny své úspěchy a neúspěchy si zaznamenávejte, abyste mohli pozorovat své výsledky z dlouhodobého hlediska.

 

Poslední mojí radou je naučit se ovládat své myšlení. Když se člověku daří je psychicky v pohodě. Pokud však přijde série proher, nedokáže se stoprocentně soustředit na svojí hru a s tím přicházejí také špatná rozhodnutí, která mu přináší jen další zlé výsledky. Vždy se snažte hrát svoji nejlepší možnou hru v daném momentě a nedivejte se na výsledek. Jedině tak budete vytvářet správná rozhodnutí v daný okamžik.

 

Naše poslední bonusová rada je, že byste měli začít hrát poker nejprve online. Naučit se ovládat řeč svého těla není jednoduché a je to dlouhodobý proces. Právě nezvládnutím řeči těla dokážete nevědomě svoji protihráčem pomoci odhalit vaši strategii. V online světě však tento faktor neexistuje. Před výběrem kasina určitě doporučujeme projít si různé recenze online kasin a jejich specifika. Vhodné jsou i weby, kde si můžete filtrovat seznam podle svých potřeb např. podle jazyka, platebních metotód či jiných metrik. Na tomto odkazu naleznete právě takový seznam online kasin.

 

Učení je nikdy nekončící proces. Pokud se vám bude dařit, budete vyhrávat a myslet si, že ste dosáhli na úroveň profesionálního hráče, neprestaňte se učit! Trendy se stále mění, poker se vyvíjí, vznikají nové strategie a vy musíte držet krok. Dostat se totiž na vrchol nemusí být příliš těžké, o to těžší však je se na něm udržet.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑