Práce

Publikováno 14. prosince, 2023

Vzdělávací agentura Seduca nabízí kurzy pro pracovníky v sociálních službách

Je mezi námi spousta pracovníků, kteří se pohybují mezi lidmi, konkrétně v sociálních službách, a pro své zdárné působení na pracovní pozici potřebují tu a tam absolvovat kvalifikační kurz. K vyhledávaným patří např. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, který nabízí Vzdělávací agentura SEDUCA.

Dovolte svým zaměstnancům posouvat se vpřed

O kvalifikační kurzy se mohou zajímat jak samotné osoby, které mají zájem o rozšiřování si znalostí, tak ti, kteří se chtějí o konkrétní pozici ucházet z pozice jiné, tak zaměstnavatelé, kteří své zaměstnance plošně „vybavují“ novými informacemi, rozšiřují jejich vědomostní obzory.

Všechny informace najdete na webových stránkách https://www.seduca.cz/vzdelavani-pracovniku-v-socialnich-sluzbach, stručně lze ale říci, že jde o různé kurzy se zajímavými zaměřeními. Např. kurz Překonávání bariér v komunikaci s osobami s mentálním postižením. Nebo kurz Desatero aktivizační technik pro prevenci Alzheimerovi choroby. Další možností je kurz Krizová intervence v sociální éči o seniory. Vybírat můžete z obrovské nabídky, v níž si vybere skutečně každý, ať už pracuje se seniory, nebo lidmi nemocnými či se chce vzdělat všeobecně.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha

Vzdělávat se můžete jak na konkrétním místě, tedy docházet do zařízení, tak si můžete objednat vzdělávání zaměstnanců u vás ve firmě, ale k dispozici je i online forma kurzů, takže si kurz může dopřát i ten, kdo žije v odlehlém koutě ČR a do města to má z ruky, nebo nemá časové možnosti na trávení času mimo domov.

Možností v Praze je Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha. Bude probíhat už od 22. 2. 2024 vždy v pátek a sobotu. Tento kurz je akreditovaný dle zákona 108/2006 Sb. Je určen pracovníkům v soc. službách, jež vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost nebo pečovatelskou činnost a jiné činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. Více informací najdete na seduca.cz.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑