Vzdělání

Publikováno 21. Říjen, 2016

0

Vzdělání pro zkušené manažery

Master of Business Administration je postgraduální studium, které je určeno pro střední až vyšší manažery, případně pro podnikatele s několikaletou praxí toužící obohatit své zkušenosti. Jedná se o moderní koncept, jenž promítá teorii přímo do manažerské praxe, přičemž dochází k osvojení teorie na příkladech z reálných situací. V době, kdy se přístupy k řízení podniku neustále dynamicky vyvíjejí, rostou požadavky na špičkové manažery, kteří dokáží držet krok s nejnovějšími trendy v oboru. Studium MBA vám může pomoci k lepšímu pracovnímu uplatnění, získání vyšší pozice a v neposlední řadě k vyššímu finančnímu ohodnocení.

Výběr prestižní školy

Jestliže hledáte kvalitní vzdělání a vaším cílem je získat nové vědomosti a rozšířit si obzory, je výběr školy tou nejdůležitější volbou. Na trhu poskytuje MBA programy mnoho institucí. Ve správném výběru nejvhodnější školy vám mohou pomoci osobní reference absolventů. Jednou z největších a nejlépe hodnocených škol je Business Institut, který poskytuje studium MBA v Praze. Nabízí nejen profesionální tým lektorů, ale také moderní e-learningové studijní prostředí, lektorská setkání z jiných programů nebo vlastní knihovnu jako další podporu při studiu. Každý student může taktéž využít možnost individuální konzultace s lektorem nad rámec běžné výuky. Abyste se mohli stát studenty této prestižní školy, musíte splňovat podmínky pro přijetí. Stačí být absolventem vysoké školy, podat řádně vyplněnou přihlášku ke studiu a uhradit administrativní poplatek. V případě, kdy za sebou zájemce o studium vysokou školu nemá, vedení Business Institutu individuálně posoudí jeho dosavadní manažerskou praxi, která by měla být bez problémů doložitelná a rozhodne o jeho případném přijetí.

Výběr oboru a forma studia

Každý manažer potřebuje odborné vzdělání zaměřené na různé dovednosti a znalosti, proto vám Business Institut nabízí nepřeberné množství programů, z nichž si můžete vybrat od řízení lidských zdrojů, až po projektové řízení a plánování. Výuka všech programů probíhá kombinovanou formou a studium je zakončeno závěrečnou zkouškou, která se skládá z obhajoby závěrečné práce a zkušební části. Po splnění všech studijních podmínek získá absolvent MBA titul, který zvyšuje jeho cenu na trhu práce.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑