Úspěch

Publikováno 26. října, 2017

Jak vybrat pánskou tašku?


Pánské tašky jsou praktickým módním doplňkem, bez kterého se neobejde žádný stylový muž. A stejně jako tomu je u žen, i muži by si měli vybírat brašny dle několika důležitých kritérií, kterými jsou například materiály, velikost, barva či design. Jak tedy správně vybrat pánskou tašku?

Materiál

Volba materiálu se odvíjí samozřejmě od toho, pro jaký účel tašku pořizujete. Pokud hledáte pouze stylový doplněk pro volnočasové aktivity, nezáleží na materiálu tolik, jako když sháníte praktického pomocníka pro své každodenní pracovní záležitosti. Taška, kterou volíme do práce, by měla být kvalitní a vysoce odolná, proto se nebojte investovat do pravé kůže.

Účel

Zatímco ženy rozdělují kabelky dle toho, zda vyráží do práce, do města, na nákupy či na večeři, muži často hledají jen dva druhy tašek – do práce a pro volný čas.

Pokud u sebe potřebujete během dne nosit řadu dokumentů a podkladů, které by se neměli pomíchat, ohýbat a už vůbec ne úplně pomačkat, je pro vás nejvhodnější volbou pánská aktovka, která je přímo uzpůsobena pro nošení dokumentů, a navíc působí velmi vkusně a elegantně.

Ve volném čase je pak pro ideální volbou moderní taška přes rameno, která je praktická, trendy a také velmi pohodlná.

Vnitřní uspořádání

Aby vám taška dokonale padla, nezáleží pouze na vnějším vzhledu, ale také na tom, jak vypadá uvnitř. Každému vyhovuje jiné uspořádání a počet přihrádek a kapsiček uvnitř brašny, proto si při výběru prohlédněte tašku důkladně nejen zvenku, ale i zevnitř.

Barevné provedení

U pánských aktovek volte černou či tmavě hnědou barvu, která je umírněná a můžete ji libovolně střídat k různým barevným odstínům košilí, sak či celých obleků.

U volnočasových tašek záleží pouze na vašem vkusu. Barva a velikost by měla podtrhovat váš osobitý styl a doplňovat váš outfit.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑