Práce

Publikováno 21. října, 2017

Auta VW pro vaše podnikání

Německý výrobce patří mezi přední automobilky světa. Jeho koncept oslovuje řadu lidí osobními i užitkovými vozy. V jejich nabídce si zkrátka vybere každý. Inovativní řešení nových modelů, moderní design, ale i důraz kladený na hospodárnost a komfort, to jsou zbraně koncernu Volkswagen. Potřebujete firemní vůz, který je reprezentativní a praktický zároveň? Vozy značky VW splní vaše očekávání.

Caddy – pracovní i rodinný vůz

Pro živnostníky, malé firmy a velké rodiny je Volkswagen Caddy vždy spolehlivým parťákem. V podnikání i při rodinných výletech oceníte jeho flexibilitu a úložný prostor. Složením zadních sedadel vznikne dostatek místa pro přepravu potřebných věcí. Pokud si vaše práce vynucuje časté cestování a převážení menšího nákladu, zalíbí se vám stabilita a pružnost vozu, s jakou se drží na vozovce. I přes svou velikost si totiž Caddy ponechává eleganci a klady osobních vozů. Každodenní přemisťování vás už nebude vyčerpávat, ale bude vám působit radost, a to i nízkou spotřebou a vysokým výkonem.

Transporter – součást každé úspěšné firmy

Hledali jste užitkový vůz s velkým U? Pak jste jej právě našli! Volkswagen Transporter je odpovědí na vaše otázky. Užitkový vůz s několikaletou historií se stále zdokonaluje a drží krok s potřebami vašeho podnikání. Výrobci Transporteru mysleli nejen na dostatečný prostor pro převoz materiálu, ale i na maximální komfort posádky. Záleželo jim především na tom, aby se řidiči tohoto vozu i po dlouhé cestě cítili odpočatí, proto jsou v kabině pohodlná sedadla a prakticky rozmístěná úložná místa. Palubní deska dovoluje využít všech dostupných moderních technologií, které vám usnadní řízení a jsou schopny za vás odhadnout změnu v dopravní situaci a snížit tak riziko nehody.

California – umocní váš zážitek z cestování

Toužíte procestovat svět? Objevit kouzlo cest bez plánovaného cíle? Nebo jen na pár týdnu vyměnit rutinu za dobrodružství? Volkswagen California je jedinečný vůz, na který se můžete spolehnout při dlouhých cestách. Motor s vysokým točivým momentem je uzpůsoben pro svižnou jízdu. California je vybavena moderními systémy, prostorným interiérem a polstrovanou matrací. Vše je navrženo za účelem zjednodušit vaše cestování.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑