Práce

Publikováno 8. září, 2019

Chcete do své firmy pořídit užitkové vozy? Máme pro vás pár tipů

V podnikatelském světě se mnohdy bez užitkových vozidel neobejdete. Pokud vám však některé dodávky dosluhují, měli byste přemýšlet nad investicí do nových, respektive dalších ojetých, ale v lepším technickém stavu. V následujících řádcích vám dáme několik tipů, jak postupovat při obnově vozového parku, abyste neprohloupili.

V první řadě byste si měli ujasnit, jestli chcete kupovat zbrusu nová žihadla, nebo vám postačí i ojeté modely za přijatelnější ceny. Většinou spousta menších firem volí druhou variantu, protože je méně nákladnější, navíc si uvědomují, že užitková vozidla rychle ztrácí na hodnotě.

Kde užitková vozidla hledat?

Současná nabídka je vskutku pestrá. V případě, že chcete úplně nové plechové pomocníky, zavítejte přímo do autosalonu konkrétní značky. V opačném případě začněte brouzdat po internetu a v bazarech. Ideální je oslovit přímo společnost, která se specializuje výhradně na prodej užitkových vozů. Jednou z nich je VANS CENTRE, která má ve svém produktovém portfoliu ojeté užitkové vozy, jako jsou furgon, minibus, pick-up, sklápěč, přívěs, valník a podobně. Záleží pouze na vás, k jakému účelu užitkové vozidlo potřebujete, podle toho vyberete konkrétní alternativu.

Jak postupovat při výběru?

Stačí si odpovědět na několik základních otázek, jež vás potom v procesu vybírání dovedou do zdárného konce. Kolik kilometrů má mít vozidlo najeto? Jaký rok výroby preferujete? V jakém vybavení vůz vyžadujete? Tím se nabídka značně zúží, takže výběr bude jednodušší.

Tak neváhejte a podívejte se na nabídku firmy VANS CENTRE, která má v nabídce i prodej nákladních vozů. I když si nebudete vědět s něčím rady, odborný a proškolený personál vám rád pomůže. Stačí ho pouze kontaktovat. Všechny kontakty najdete na stránce prodejce.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑