Práce

Publikováno 14. Červenec, 2014

1

Vyberte si z nabídky společností s.r.o., které jsou na prodej a řadí se mezi plátce DPH

Jestliže hledáte spolehlivou a zkušenou společnost, která vám nabídne prodej s.r.o. s DPH, obraťte se na společnost Online Invest. Její specialitou je zakládání a prodej společností různého druhu, a protože je na trhu již řadu let, skvěle vám poradí díky bohaté praxi a nabídne to nejlepší, co se na trhu nachází.

V její nabídce nechybí nové společnosti, které byly založené jako ready made s.r.o., ale také straší společnosti s historií. Prodejce garantuje jejich bezdlužnost písemnou smlouvou.

Co získáte s pořízením si s.r.o. plátce DPH

Využijte nabídku prodej s.r.o. plátce DPH a vyhněte se složitému procesu, který by vás čekal, kdybyste vše vyřizovali osobně.

 • Bude uspořádána valná hromada společnosti dle přání klienta. Na ní je možné provést různé změny, jako je název společnosti, sídlo společnosti a vykonavatele.
 • Dojde k vypracování podkladů k převodu obchodního podílu.
 • Nebude chybět ani vypracování kompletní dokumentace a podání návrhu na zápis změn do Obchodního rejstříku včetně kolkových poplatků, stejně jako oznámení změn ve společnosti Živnostenskému úřadu.

Při plátcích DPH je povinná elektronická komunikace s Daňovým úřadem, je potřeba nahlásit změny i elektronicky.

Sídlo společnosti, které má zvuk

Spolu se změnami, které budou prováděny na základě dohody na valné hromadě, můžete požádat i o změnu sídla společnosti. Bydlíte-li v nějaké neznámé, malé vesničce a chcete, aby měla vaše společnost lepší reputaci, objednejte si virtuální sídlo Bratislava. Bude-li vaše společnost sídlit v hlavním městě, bude působit solidněji a kvalitněji.  Spolu s virtuálním sídlem si můžete objednat i další služby, které se vám mohou hodit kupříkladu při schůzkách s klienty, dodavateli, nebo obchodními partnery.

Odhoďte zábrany a pusťte se do podnikání se společností s.r.o. plátcem DPH od společnosti Online Invest.

Štítky: , , , , ,
One Response to Vyberte si z nabídky společností s.r.o., které jsou na prodej a řadí se mezi plátce DPH

 1. Vlček says:

  Dobrý den.
  Mohu se zeptat na prodej firmy s.r.o. která je registrovaná jako plátce dph?
  Potřebuji jednu koupit. Máte nějakou takovou na prodej? Jestli ano , poprosím o cenu.
  Díky Vlček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑