Úspěch

Publikováno 6. února, 2018

Víte, co obnáší práce realitního makléře?

Přemýšlíte o jiném zaměstnání? Cítíte, že potřebuje změnu, volnost a nový vítr do plachet? Možná byste měli vyzkoušet zajímavou práci realitního makléře. Konečně se stanete pány svého času, a přitom si vyděláte pěkné peníze.

Jak by měl vypadat ideální kandidát?

Mnoho lidí si myslí, že je práce realitního makléře stereotypní, ale opak je pravdou. Pro všechny, kteří nevydrží sedět osm hodin v kanceláři, dominují skvělými komunikačními znalostmi a dokážou dokonale argumentovat, je realitní makléř práce jako stvořená. K dalším kritériím patří samostatnost, odpovědnost, flexibilita a schopnost snášet každodenní stresové zátěže. Jedná se tedy o silnou osobnost, většinou se středoškolským či vysokoškolským vzděláním, ale nemusí to být pravidlem. Znalost ekonomiky, managementu a počítačových dovedností je na místě.

V čem tkví pracovní náplň?

Na úvod si řekneme, že se tento specialista zabývá prodejem, nákupem a pronájmem nemovitostí, polí a jiných pozemků. Každého hned napadne, kolik si vydělá? Realitní makléř plat je více než motivační. Ti nejlepší si mohou vydělat i 150 000 měsíčně! Vše záleží na jejich schopnostech a orientaci v oboru. Jedná se tedy o zjišťování stavu na trhu a tipování potencionálních klientů, návštěvu nemovitostí a jednání se zákazníky, ale také o komunikaci s katastrálními úřady, advokáty a odhadci. Plat realitního makléře je jistě skvělý, jenže se musí naučit smlouvat o ceně, sepsat smlouvu a dojednat nákup pozemku či nemovitosti. K práci je nutný řidičský průkaz, mobilní telefon a výpočetní technika.

Udělejte změnu!

Myslíte si, že máte příjemné vystupování a umíte jednat s lidmi? V tom případě vám nic nebrání v tom, abyste si toto zaměstnání vyzkoušeli na vlastní kůži. Zaměřte se na nabídky společnosti RE/MAX Nova a staňte se součástí nejdéle fungující realitní kanceláře v celosvětové síti!

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑