Práce

Publikováno 20. listopadu, 2018

Víme, kde hledat pomoc, když potřebujete dopravné značení

 

Obce, provozovatelé parkovišť a budov, garáží, pořadatelé různých akcí a někdy i soukromé osoby řeší čas od času problémy s dočasným mobilním, ale i trvalým dopravním značením. Kde najít kvalitní služby v této oblasti a vhodné technické vybavení?

Dopravní značení Praha, od návrhu přes pronájem až po instalaci ­– to jsou služby firmy TOP Znak. Firma realizuje vše od naprostého základu, tedy i služby DIO, což je označení pro projekty dopravně inženýrského opatření. Ty jsou vyžadovány odborem dopravy a slouží k vydání rozhodnutí o zvláštním užívání komunikace. TOP Znak poskytuje komplexní zpracování na klíč, včetně projednání realizace s Policií ČR a odborem dopravy konkrétní městské části.

Samotné dopravní značení firma prodává i pronajímá

Pokud jde o prodej, nabízí TOP Znak prodej dopravního značení, zařízení, dopravních zrcadel, parkovacích sloupků i zábran, baliset i zpomalovacích zábran.

Firma je schopna rovněž pronajmout dočasné dopravní značení, a to včetně vodorovného dopravního značení, plastových svodidel, světelné signalizace i lávek pro pěší.

Instalace na klíč

Ať již zakoupené nebo pronajaté značení firma TOP Znak rovněž profesionálně nainstaluje. A to včetně dopravních zrcadel, retardérů, zpomalovacích a vodících prahů, baliset či parkovacích zábran a sloupků.

Firma rovněž realizuje aplikaci dopravního značení Z9, VDZ (tedy vodorovného dopravního značení) různých symbolů a čísel.

Snadný nákup v e-shopu

Pro nákup dopravního značení lze využít přímo e-shop společnosti. K dispozici je široký sortiment značení, příslušenství i dopravních značek.

TOP Znak nabízí dlouholeté zkušenosti i kvalitní sortiment

Společnost se podílela na řadě významných projektů a stavbách v rámci hlavního města Prahy i na dalších místech republiky. Je schopna zajistit vodorovné značení, a to jak ručně, tak strojně. Komplexně realizuje dopravní uzavírky, značení výkopů i záborů. Pracuje na projektech různých velikostí – od malých až po velké a komplexní projekty. TOP Znak nabízí rovněž semafory pro kyvadlové řešení dopravy.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑