Vzdělání

Publikováno 4. prosince, 2018

Chcete mluvit anglicky? Navštivte jazykovou školu v centru Prahy

Současný trh práce vyžaduje pro spoustu pozic znalost anglického jazyka. Pokud máte maturitu nebo vysokoškolský diplom, očekává se od vás, že tento jazyk ovládáte. Jestli ne, pak pro vás hledání práce bude velmi obtížné, a to zejména v Praze. Znamená to, že lidé, kteří studovali střední a vysoké školy před rokem 1989 jsou značně znevýhodněni, jelikož tehdejší režim studium angličtiny příliš nepodporoval. Jak se s tímto problémem vypořádat, se dozvíte v tomto článku.

Vybírejte podle svých časových možností

Naštěstí dnes není nic složitého vyhledat si kvalifikovaného lektora, který vás anglický jazyk doučí. Nejjednodušší řešení však nabízí jazyková škola. U ní máte jistotu, že se vám dostane kvalitní výuky, a navíc se během skupinových lekcí můžete seznámit s mnoha zajímavými lidmi. Kurzy angličtiny poskytuje například Institut Jazykového Vzdělávání, který nabízí jak skupinové, tak individuální lekce. První možnost je vhodná pro osoby, které si mohou dovolit docházet pravidelně ve stejný čas a den na lekce. Druhá možnost je přizpůsobena těm, jejichž časové možnosti jsou značně omezené a potřebují individuální přístup. Samozřejmě si můžete zvolit individuální lekci i v případě, že máte času dost, záleží jen na vás. Nutno však počítat s tím, že individuální kurzy bývají o něco dražší.

Jak zjistíte svou úroveň?

Institut Jazykového Vzdělávání mimo jiné zajišťuje různé druhy anglických kurzů. Zaměřuje se na obecnou angličtinu, konverzaci, letní výuku, ale také na profesní angličtinu pro lékaře a právníky. Navíc pokud si nejste jisti svou jazykovou úrovní, není problém absolvovat na jejich webových stránkách online test, na jehož konci se dozvíte, do jaké skupiny patříte. Tento test navíc umožní lektorům pro jazykové kurzy Praha zjistit, kde jsou vaše rezervy, a v případě individuálních lekcí připravit osnovy, které vám budou ušity na míru.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑