Vzdělání

Publikováno 18. srpna, 2015

Jazyková škola Praha

Moderní doba vyžaduje stále větší znalosti cizích jazyků. A to nejen angličtiny a dalších frekventovaných řečí. Velkou výhodou je ovládat také nějakou méně obvyklou řeč. Téměř na všech pracovních pozicích je jazyková znalost výhodou, a mnohdy dokonce podmínkou. Vyžadováno je především zvládnout komunikaci v anglickém, francouzském, německém, ruském nebo španělském jazyce. A netýká se to jen písemného projevu, ale i mluveného.

V dnešní době se stává studium jazyků a pohyb v mezinárodním prostředí samozřejmostí. A není zde místo na výmluvy. Kvalitní jazykové kurzy nás posunou vpřed, ať jsme studenti, máme těsně po škole, nebo již studentská léta dávno za sebou. U zaměstnavatelů mají lidé se znalostí jazyka a zahraniční zkušeností velké plus. A pokud umíte nějaký neobvyklý a méně frekventovaný jazyk, například čínštinu nebo japonštinu, máte najednou zcela specifické nové možnosti uplatnění.

Jazyková škola Praha nabízí výuku více než 50 jazyků ve všech úrovních pokročilosti. Zvolit si můžete individuální, skupinovou nebo firemní výuku, podle toho, co je vám bližší. Ve skupině je maximálně 10 studentů, proto je zajištěn individuální přístup ke každému a využívají se nejmodernější metody výuky. Samozřejmostí jsou kvalitní lektoři s odpovídajícím pedagogickým a jazykovým vzděláním a bohatými zkušenostmi. Výuka vás bude bavit, nebudete z ní mít stres, naopak, na lekce se budete těšit.

Vše, co se v jazykové škole naučíte, je dobré ihned si vyzkoušet v praxi. Nejlepší je samozřejmě pobyt v zahraničí, který vám toho dá více než několik let teoretické výuky. Díky odborně zaměřeným kurzům zaměřeným na určitou oblast, jako je právo, medicína nebo obchod, své znalosti můžete dobře využít ve své práci. K procvičení jazyka poslouží filmy v originále, četba knih, komunikace s rodilými mluvčími nebo audionahrávky.

Jazyková škola Jipka má 8 poboček, z toho 5 v Praze s výhodnou lokací. Pokud chcete pro své jazykové znalosti udělat něco opravdu přínosného, co funguje, přihlaste se do některého z chystaných jazykových kurzů. Pozor, už v září začíná podzimní semestr!

Štítky: , , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑