Motivace

Publikováno 2. srpna, 2021

Vánoční dárky se vybírají snadno, musíte však znát koníčky příjemce

Už se zase blíží svátky, o kterých je vždy celá rodina pohromadě, zapomene se na vzájemné sváry a všichni si dopřejí skvělou atmosféru. Vánoce, to je pojem, na nějž se vážně nezapomíná a sváteční dny chceme udělat hezké hlavně kvůli dětem. Příjemné chvíle se okoření dárky, které si rozdáváme vždy na Štědrý večer, i když anglosaská tradice velí rozbalovat až druhý den ráno. Nevadí, jiný kraj znamená jiný mrav a děti se tak či onak dočkají, byť asi v inkriminovaný večer nebudou usínat právě snadno.

Užijte si všechny odstíny olivové chuti

Jistě, přichází chvíle, kdy bychom měli začít konečně vybírat vánoční dárky. Máte už nějaké pořízené? Tím lépe, protože ušetříte čas. A blíží se termín, v němž je nutno mít všechny zkompletované, ať už je skrýváte před dětmi kdekoliv. Dárky pro ženy mohou být i poněkud nevšední, proč pořád dávat pod smrček jen parfémy, knížky anebo oblečení? Zkuste to tentokrát jinak, vždyť i s olivovým tajemstvím uspějete, zvláště pokud nádherně voní hned po otevření lahvičky a v kuchyni pomůže vykouzlit celou řadu gastronomických skvostů. Věrná napodobenina malého flakonku s vůní, ovšem zdání klame! Uvnitř se skrývá španělský olivový olej z farmy s tradicí, jíž už lze počítat na staletí. Neochutnat ani kapku, to vlastně znamená žít v hříchu!

Dárek pro muže by se mohl vybírat i mezi gurmánskými specialitami, zkuste lanýže, ale také nakládané olivy, rajčata a podobně. Zkrátka a dobře něco, co zachutná a bude dělat dobrou společnost nejen při oblíbených vánočních pohádkách. Vyzkoušejte jemnou variantu, ale můžete klidně namíchat koktejl z jemné, střední a výraznější odrůdy olivového štěstí. Totiž, abyste rozuměli, extra panenský olivový olej z olivum.cz nabídne různorodé odstíny chutí. Některé si k sobě najdou cestu s dobře propečeným steakem, jiné zase s lehčím menu v podobě zeleninového salátu. A nabízí se i propojení s dezerty, polévkami nebo dalšími součástmi klasického svátečního oběda.

 

 

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑