Úspěch

Publikováno 10. Srpen, 2021

0

Chcete udělat dojem na své zákazníky? Nabídněte jim při jednání čaj stylově

Jste obchodní zástupce anebo majitel firmy a čeká vás náročné jednání s klíčovým zákazníkem? Abyste měli šanci na úspěch, je potřeba nic nepodcenit. O své protistraně byste měli vědět všechno, od velikosti bot po oblíbené jídlo. Co je ale potřeba opravdu dobře vědět, jaký druh kávy nebo čaje pije a především také to, zda vůbec pije kávu nebo čaj. To je totiž to první, co novému klientovi při příchodu do vaší firmy nabídnete a čím máte také šanci udělat první dojem.

Ohromte designem i praktičností

Nabídnete-li své návštěvě čaj jen tak v sáčcích, pravděpodobně si vybere, mnohem více ale o vaší firemní kultuře vypoví krabičky na čaj vyrobené z čistého dřeva bez povrchové úpravy, které ještě voní lesem. Ty můžete používat v jejich čisté formě anebo si na ně natisknout firemní logo a získat tak originální kousek pouze pro vás. Klient si nejen vybere svůj sáček čaje s oblíbenou příchutí, ale také se mu do mysli zaryje znak vaší firmy, který bude mít už navždy spjat s dobrým pocitem. Povede-li se navíc jednání ke spokojenosti obou stran, můžete mít pro vašeho obchodního partnera připraven také malý dárek právě v podobě krabičky s čajem.

Dárek pro zákazníky

Hledáte-li originální dárek pro své věrné zákazníky, kterým byste je mohli obdarovat například na Vánoce anebo při úspěšném podpisu smlouvy, jsou čajové krabičky tím pravým řešením. Přidáte-li do nich také sáčky exkluzivního čaje a na vnější stranu logo vaší firmy, budou si vaši klienti, úspěšný obchodní vztah připomínat každé ráno při přípravě snídaně. Krabičky jsou navíc velice odolné a lze je opakovaně plnit novými a novými druhy čaje. Díky tomu mohou vašim zákazníkům vydržet opravdu dlouho a zároveň tak pracovat pro vaši propagaci.

Potěšte své zaměstnance

Krabičkami na čaj ale nemusíte obdarovat pouze svoje klienty. Můžete v nich najít také perfektní dárek pro vaše dlouholeté zaměstnance, kteří slaví například výročí ve vaší firmě anebo odcházejí do důchodu. Velkou dřevěnou krabičkou s potiskem plnou kvalitního čaje jim jistě uděláte radost. Zejména cukrovkáři ji ocení rozhodně více než čokoládovou bonboniéru, o níž by se museli tak jako tak hned podělit s ostatními.

Dřevěné firemní krabičky na čaj jsou tak velice praktickým a šikovným řešením dárku pro celou řadu lidí, s nimiž má firma co dočinění. Vždyť nějaký druh čaje miluje téměř každý.

 

 

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑