Nezařazené

Publikováno 20. října, 2017

Už máte doma komodu, botník a pohovku?

Snad každý z nás prahne po prakticky vybavené domácnosti bez chybičky. Někomu se líbí modernější styl, jiný se přiklání ke klasice. Ať je to tak či onak, nikdy nesmí chybět užitečný nábytek, jako jsou komody, botníky a pohovky.

Proč mít doma komodu?

Možná si myslíte, že patří komoda do bytů prarodičů, ale to jste na omylu. Pokud si koupíte užší a nižší model, můžete ho umístit dle svých představ. Do komody lze vložit spodní prádlo, ponožky, hračky, dokumenty, šperky a jiné drobnosti. Navrch padnou jako ulité květináče, ozdobné dečky, dekorace, lampičky anebo drobná elektronika, televize. Tento druh nábytku nezabere mnoho prostoru ani v tom nejmenším panelákovém domě. Pořiďte si nadčasový model třeba v bílé, černé a šedé barvě.

Rozkládací pohovky – pohodlí především

Téměř všechny rodiny mají doma pohovku. Jednolůžko s úložným prostorem patří do českých domácností odjakživa. V mnoha případech se dá pěkně rozložit a nabízí tak místo k přespání pro návštěvy. Pohovky lze pořídit v mnoha designových variacích. Na své si přijdou milovníci klasiky, moderny i extravagance. Rozkládací modely či produkty s úložným prostorem mají také svou popularitu. Záleží jen na gustu zákazníka.

Botník – věrný pomocník

Není nic horšího než stresování se hledáním obuvi hned po ránu. Pokud máte stejný problém a stydíte se za poházené tenisky, žabky, střevíce a gumáky pro děti po předsíni, opatřete si botník. V dnešní době nabízejí prodejci pestrou paletu provedení. Někomu stačí menší botník, početnější rodiny ocení modely, které pojmou mnoho párů obuvi. Samozřejmě lze doporučit výklopné možnosti, ale králem mezi všemi je sedací botník. S ním už nebudete muset hledat každé ráno místo, kde si při obouvání sednout. Toto si oblíbí hlavně děti, konečně přestanou kňourat a válet se po zemi!

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑