Kariéra

Publikováno 2. Srpen, 2014

2

Uvažujete o založení s.r.o., ale odrazuje vás všechno zařizování kolem? Jednoduše si ji kupte!

Patříte mezi odvážlivce s dobrým nápadem, pílí a uměním dotahovat věci do konce? Láká vás mít svoji firmu na výrobu, zprostředkování prodeje, přepravu nebo něco jiné, ale máte strach z toho, co vše byste museli zařídit, kolik úřadů navštívit a kolik času byste těmito peripetiemi strávili? V tom případě se vám jistě zalíbí možnost koupit si existující společnost ready-made s.r.o.

Co si představit pod názvem ready-made s.r.o.

Klasická ready-made společnost s.r.o. od společnosti SimplyOffice.cz splňuje všechny požadavky pro to, abyste mohli začít téměř ihned podnikat. Co všechno zahrnuje její cena:

 • Zapsání v obchodním rejstříku
 • Základní kapitál 200 000,–Kč plně splacen ke dni zápisu
 • 1 společník
 • 1 jednatel
 • Předmět podnikání: Obchod, výroba a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona – 80 volných živností
 • Sídlo společnosti v Praze nebo Brně
 • Společnost bez pohledávek, závazků, která nikdy nepodnikala (písemně deklarováno s prodejem)

Lze si vybrat i kompletně připravenou ready made s.r.o. se základním kapitálem společnosti 1 000,–Kč.

Další možností je společnost ready-made, kterou budete moci přizpůsobit dle svých představ – vybrat si jméno společnosti, počet společníků, jednatelů i místo sídla firmy. K dispozici je opět se základním kapitálem ve výši 1 000,–Kč nebo 200 000,–Kč.

Jednoduché založení s.r.o.

Jestliže uvažujete o založení s.r.o., i tady vám simplyoffice.cz pomůže. Získáte levnější vstupní náklady, budete prvním vlastníkem, příp. i jednatelem, společnost bude mít všechny specifika dle vás: název spol., adresu sídla, strukturu statutárních orgánů, individuální znění společenské smlouvy…

S vlastním kapitálem budete mít společnost zapsánu už za cca 3 týdny, v případě zapůjčení základního kapitálu, které je možné od spol. simplyoffice.cz, bude zapsána za 4 týdny. Základní kapitál může být již od 1,–Kč, za malý příplatek dokonce bez vlastního kapitálu. Společnost lze založit i na základě plné moci.

Navštívíte-li webové stránky společnosti simplyoffice.cz, můžete si prohlédnout všechny firmy na prodej, které jsou aktuálně v nabídce.

Odhodlejte se a pořiďte si vlastní společnost! Za pár dnů můžete začít podnikat, splnit si své velké přání a být úspěšný.

Štítky: , , , ,
2 Responses to Uvažujete o založení s.r.o., ale odrazuje vás všechno zařizování kolem? Jednoduše si ji kupte!

 1. David says:

  Chtěl jsem se optat. Díval jsem se na internetu, že založeníready made v Brně stojí cca 17 500 Kč. Má to výhody? Já teďka někde četl, že se dá založit firma i levněji.

 2. Wiktor says:

  Jednoduché založení s.r.o. – v Polsku to nejde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑