Nezařazené

Publikováno 31. srpna, 2017

Usnadněte si výběr dárků

Dárkové poukazy patří k nejoblíbenějším formám jak darovat peníze. Žádány jsou nejen před Vánoci, ale v průběhu celého roku. Velmi rychle jsme si zvykli, že darovat poukaz na konkrétní zboží či službu je jednodušší, než zdlouhavě vybírat vhodný dárek. Do určité míry se tak vlastně zbavujeme povinnosti rozhodovat se. Výhodou je, že dnes už možné koupit dárkový poukaz takřka na cokoliv. Stále oblíbenější jsou zážitkové dárky. V tomto případě si může obdarovaný sám zvolit termín, který mu bude vyhovovat pro absolvování zážitku. Můžete tak darovat poukaz na seskok padákem, let balónem, romantický víkend, nebo indoor skydiving. Poslední uvedený, patří do kategorie adrenalinových zážitků a řadí se mezi aktivity, které mají v našich krajích krátkodobou historii.

Co je indoor skydiving?

Indoor skydiving je aktivitou, kterou ocení všichni, kteří by si chtěli vyzkoušet seskok padákem, ale nemají k tomu dostatek odvahy. Indoor skydiving totiž simuluje volný pád, ale nikoliv ve volné přírodě, ale ve větrném tunelu. Bližší informace najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving, kde je možné si zážitek také zakoupit. Jedinou nevýhodou je, že ať už jste z kteréhokoliv konce republiky, vždy se budete muset dopravit do Prahy, protože v současné době se pouze zde nachází speciální aréna s větrným tunelem, ve které je možné zážitek absolvovat. Výhodou je, že tento zážitek můžete vyzkoušet během celého roku.

Tipy na netradiční zážitky

Stejně jako indoor skydiving, i další zážitky, které zakoupíte na výše uvedených stránkách je možné věnovat jako dárky k vánocům. Nemusíte se držet na uzdě a kupovat známé sporty, dárky mají být od toho, aby si obdarovaný vyzkoušel něco zcela nového. Jako ideální dárek je tak například flyboarding, speleoferrata, projížďka tankem nebo landkiting.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑