Nezařazené

Publikováno 5. Září, 2017

0

Fandí celá rodina

Na světě snad neexistuje zástupce mužského pohlaví, který by alespoň část svého srdíčka nevěnoval oblíbenému klubu. Je jedno, zda aktivním sportovním životem, klábosením s kamarády či skutečným fanouškovským zapálením. Fotbal, hokej, basket, rugby, mnohé kolektivní sporty, které jsou ve větší či menší míře po celém Česku, si zasluhují podporu fanoušků a přátel.

Zapojte do fandění i nejmladší členy rodiny

Fans, kteří se se svými oblíbenci vydávají na mezinárodní zápasy i soutěže hrané ve vedlejší obci, bývají hrdí na svůj oblíbený klub a tuto hrdost rádi dávají na odiv. Samolepky na autě, hrnečky na kávu, půllitr v hospodě – to vše může nést označení oblíbeného klubu. Ložní povlečení, trika, mikiny, boxerky, dokonce dětské bačkůrky a kalhoty s laclem, pyžamka, župánky a populární náramky dokazují, že fanouškovská základna se dá budovat již od útlého věku.

Nestyďte se za svůj oblíbený klub

Svetry, peněženky, ponožky, pánské žabky, kravaty, šály, čepice a batohy s méně či více viditelným logem oblíbeného klubu se můžou zdát laikům přehnané, ale zanícený fanda ví, co to je být hrdým příznivcem svého klubu, a nenechá se odradit. Každý sportovní oddíl si zaslouží mít bohatý fanshop se zbožím v kvalitním vyvedení, nezničitelné jakosti a v dostatečné nabídce. Sortiment by měl pokrýt zájem širokého spektra fanoušků a nesoustředit se pouze na plakáty, šály a trička. Fandit u televize v županu s vyšitým logem svých oblíbenců nebo sledovat sport v hospůdce s kamarády v oblečení v klubových barvách je typickým znakem pravého fanouška.

Nabídka zboží z českých fanshopů i ze zahraničí

A je jedno, zda fandíte českému fotbalu a týmům jako AC Sparta Praha, FC Baník Ostrava, FC Viktoria Plzeň, Bohemians Praha 1905, SK Slavia Praha, nebo se soustředíte spíše na zahraniční mužstva. Vybrané předměty z určitých fanshopů Francie, Německa, Itálie, Anglie či Skotska si můžete pořídit na e-shopu fandime.eu za ceny nesrovnatelně nižší, než byste sehnali v klubové prodejně před zápasem. Zapojte do fandění celou rodinu a kamarády z hospůdky už jen tím, že jim seženete vtipné doplňky k oblečení v klubových barvách.

Štítky:




Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑