Nezařazené

Publikováno 5. září, 2017

Fandí celá rodina

Na světě snad neexistuje zástupce mužského pohlaví, který by alespoň část svého srdíčka nevěnoval oblíbenému klubu. Je jedno, zda aktivním sportovním životem, klábosením s kamarády či skutečným fanouškovským zapálením. Fotbal, hokej, basket, rugby, mnohé kolektivní sporty, které jsou ve větší či menší míře po celém Česku, si zasluhují podporu fanoušků a přátel.

Zapojte do fandění i nejmladší členy rodiny

Fans, kteří se se svými oblíbenci vydávají na mezinárodní zápasy i soutěže hrané ve vedlejší obci, bývají hrdí na svůj oblíbený klub a tuto hrdost rádi dávají na odiv. Samolepky na autě, hrnečky na kávu, půllitr v hospodě – to vše může nést označení oblíbeného klubu. Ložní povlečení, trika, mikiny, boxerky, dokonce dětské bačkůrky a kalhoty s laclem, pyžamka, župánky a populární náramky dokazují, že fanouškovská základna se dá budovat již od útlého věku.

Nestyďte se za svůj oblíbený klub

Svetry, peněženky, ponožky, pánské žabky, kravaty, šály, čepice a batohy s méně či více viditelným logem oblíbeného klubu se můžou zdát laikům přehnané, ale zanícený fanda ví, co to je být hrdým příznivcem svého klubu, a nenechá se odradit. Každý sportovní oddíl si zaslouží mít bohatý fanshop se zbožím v kvalitním vyvedení, nezničitelné jakosti a v dostatečné nabídce. Sortiment by měl pokrýt zájem širokého spektra fanoušků a nesoustředit se pouze na plakáty, šály a trička. Fandit u televize v županu s vyšitým logem svých oblíbenců nebo sledovat sport v hospůdce s kamarády v oblečení v klubových barvách je typickým znakem pravého fanouška.

Nabídka zboží z českých fanshopů i ze zahraničí

A je jedno, zda fandíte českému fotbalu a týmům jako AC Sparta Praha, FC Baník Ostrava, FC Viktoria Plzeň, Bohemians Praha 1905, SK Slavia Praha, nebo se soustředíte spíše na zahraniční mužstva. Vybrané předměty z určitých fanshopů Francie, Německa, Itálie, Anglie či Skotska si můžete pořídit na e-shopu fandime.eu za ceny nesrovnatelně nižší, než byste sehnali v klubové prodejně před zápasem. Zapojte do fandění celou rodinu a kamarády z hospůdky už jen tím, že jim seženete vtipné doplňky k oblečení v klubových barvách.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑