Vzdělání

Publikováno 31. ledna, 2017

Učení bez dojíždění a harmonogramu

Uvědomujete si, že člověk, aby mohl růst, se musí učit celý život? Spousta lidí to dobře ví, ale vymlouvá se. Mezi nejčastější výmluvy patří nedostatek času nebo nutnost dojíždět za kurzy do větších měst. To už ale v dnešní době vůbec neplatí. Díky online kurzům tyto starosti odpadají a učit se může kdokoliv.

Hlavním plusem online kurzů je právě fakt, že se můžete učit bez jakéhokoliv harmonogramu a odkudkoliv chcete. Videa se totiž dají spustit na počítači, telefonu i tabletu. A jaké další výhody učení online má?

Učíte se, cokoliv vás napadne

Je jedno, zda vás zajímá krása a zdraví, numerologie, nebo třeba Google AdWords. Nabídka kurzů je opravdu široká. Pokud umíte anglicky, máte dveře otevřené i k seminářům, které připravují světoznámé univerzity. V opačném případě se musíte spokojit s českým sortimentem. Ani ten ovšem není malý a stále se zvětšuje.

Stabilně velký zájem je o kurzy zaměřující se na počítačové dovednosti – například Vlastní web na WordPressu pro začátečníky, Google AdWords pro začátečníky nebo Profesionální úprava fotek ve Photoshopu. Velmi efektivně se online naučíte také jazyky, třeba ruskou azbuku v kurzu, který připravila Mgr. Anna Sidelnikova, zvládnete za 15 minut.

Svěřte se do rukou profesionálů

To je další z výhod online vzdělávání. Videokurz sice může natočit každý, ale pokud zamíříte na specializovaný portál, vězte, že tam najdete pouze díla odborníků. Známé weby, jako český VímVíc.cz, navazují spolupráci výhradně s profesionály, což si ostatně můžete snadno ověřit v popisku o autorovi každého kurzu.

Profitujte ze získaných znalostí

Člověk chce být stále lepší, je to univerzální lidské nutkání. Stále vyšší nároky mají také zaměstnavatelé. Vzdělání ze školy mnohdy nestačí, chcete-li svým životopisem zaujmout, přiložený certifikát za splněný online kurz by rozhodně mohl pomoci. Mnohé nabyté znalosti využijete i v běžném životě (kupříkladu kurz focení), záleží pouze na tom, jaké téma si pro své vzdělávání vyberete.

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑