Vzdělání

Publikováno 20. prosince, 2014

Studium při zaměstnání

Každý mladý člověk, který plánuje studium na vysoké škole sní o spoustě volného času na koníčky, na poznávání nového města, ve kterém právě začal studovat, na odpočinek a sem tam nějakou večerní zábavu. K tomu všemu jsou samozřejmě zapotřebí peníze. Soukromá vysoká škola BIVŠ v Praze vám nabízí studium, které vám bude vyhovovat. Škola nabízí mnoho oborů, kterými vás může uspokojit.

Prezenčně nebo kombinovaně? Pracovat můžete vždy!

BIVŠ svým studentům nabízí jak prezenční, tak kombinované studium. Jaký je mezi nimi rozdíl? Prezenční studium znamená, že student navštěvuje školu častěji, nedá se však říci, že každý den. Prakticky si může sám zvolit rozvrh, který mu bude vyhovovat a školu tak navštěvovat třeba tři dny v týdnu.

Kombinované studium zahrnuje návštěvu vysoké školy 12 dní za semestr (6 dní o víkendu a 6 dní v týdnu, dny jsou upřesněny v rozvrhu).

Zkoušky vykonávají studenti kombinované i prezenční formy studia stejně a bez výjimky.

Při obou formách studia je možné navštěvovat brigádu na částečný či celkový úvazek. Profesoři na této vysoké školy se snaží vycházet studentům co nejvíce vstříc a rozhodně jim není bráněno v rozletu! Jde hlavně o spokojené studenty a s tím spojenou dobrou pověst naší školy.

Vysoká škola BIVŠ podporuje výměnné pobyty studentů na letní i zimní semestry. Umožní mnoho nových zkušeností v cizích zemích. Příležitosti nabízené touto školou se vícekrát v životě nemusí opakovat. Tímto také umožňujeme v rámci Erasmu studovat na partnerských vysokých školách, kde budete mít jedinečnou možnost podívat se, jak to ve školách funguje ve světě.

Přijďte se informovat o výhodách, které vám tato škola nabídne jako je studium při zaměstání, bakalářské studium, celoživotné vzdělávání a jiné. Nejbližší den otevřených dveří je 29. ledna v Praze, Teplicích, Písku, Karlových Varech a v Břeclavi odpoledne. Další termíny, kdy nás můžete navštívit najdete na stránkách naší vysoké školy v sekci „Pro zájemce“. http://www.bivs.cz/

Těší se na vás BIVŠ!

Štítky: , ,
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑