Peníze

Publikováno 30. října, 2017

Komu se vyplatí celoroční cestovní pojištění?

Vyrazit do zahraničí bez cestovního pojištění chce pořádnou odvahu. Přesto to spousta lidí dělá. Důvody k tomu mají různé. Někteří chtějí těch pár stovek korun ušetřit, další jsou líní si o pojištění neustále dokola žádat, což je poměrně absurdní. Vyřízení totiž přes internet trvá pár minut.

Většina pojišťoven dnes nabízí možnost zařídit si cestovní pojištění přes internet. Stačí vyplnit základní údaje o pojišťovaných, cílovou destinaci, délku pobytu a další informace. Pokud plánujete provozovat extrémní sporty, či chcete připojistit domácího mazlíčka, sportovní výbavu apod., je potřeba si o tyto nadstandardní služby požádat. Většinou nebývají součástí. Hlavně je důležité číst, na co máte v případě potíží nárok.

Ušetřete si čas zařízením dlouhodobého pojištění

Cestujete-li často, nejspíš vás otravuje vyplňovat formulář pro pojištění neustále. Není to nutné, pokud si zařídíte tzv. celoroční cestovní pojištění. Platí na 365 dní, ať už se vydáte kamkoliv a kdykoliv. Cena je přitom velmi příznivá. Platíte tolik, jako kdybyste se pojistili na 20 dní. Tím pádem je celoroční cestovní pojištění výhodné pro každého, kdo procestuje více než 20 dní ročně.

Výhod celoročního pojištění je mnoho

Pojištění na celý rok počítá i s delšími cestami (až do 45 dní nepřetržitě), aktivním sportováním a také nonstop asistenčními službami. Navíc umožňuje nahlašovat škodné události online, a pokud si jej pořídíte i příští rok, automaticky dostanete slevu ve výši 5 %.

Poskytuje ho několik pojišťoven a každá se k němu staví trochu jinak. UNION pojišťovna jde klasickou cestou, která bude vyhovovat opravdu každému – nabízí tři různé verze s rozdílnými podmínkami i cenou. Snadno si tedy vyberete tu svou. Objednejte si celoroční cestovní pojištění i vy a buďte celý rok v klidu. Budete mít vyřešenou zimní, letní dovolenou i všechny krátkodobé výlety do zahraničí mezi tím.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑