Peníze

Publikováno 31. října, 2017

Proč si pořídit venkovní žaluzie

Moderní dům je snem mnoha z nás. Existuje mnoho způsobů, jak mít svůj dům krásný a stylový. Jedním z nich jsou i venkovní žaluzie, které každému domu dodají punc originality. Také zvažujete koupi venkovních žaluzií pro váš dům? Tady je hned několik důvodů, které vás o nich přesvědčí!

Skvělé stínění i tepelná izolace

Prvním důvodem, proč si pořídit venkovní žaluzie, je určitě lepší stínění, než vám dokáží nabídnout žaluzie vnitřní. V případě vnitřních žaluzií je světlo a teplo zachyceno až v okamžiku, kdy projde sklem do interiéru. Část tohoto tepla projde přes lamely do místnosti a část pohltí žaluzie, které se zahřívají. Vás tak v horkých letních dnech mohou doma sužovat vysoké teploty. Předokenní žaluzie odstíní světlo a především teplo mnohem lépe díky cirkulaci zahřívaného vzduchu mezi clonou a sklem, dochází tedy k mnohem lepšímu odvětrávání a vy se tak můžete těšit z příjemného chládku a skvělé světelné clony.

Design

Venkovní žaluzie nejsou pouze skvělým funkčním prvkem. Velkou výhodou je i estetická stránka venkovních žaluzií, jelikož vypadají opravdu hezky a domu dodají moderní vzhled. Výhodou je, že se venkovní žaluzie hodí snad ke každému architektonického stylu a mnoho architektů již ve fázi studie s venkovním stíněním počítá. Pokud to tedy nejsou venkovní žaluzie, mohou to být venkovní rolety nebo látkové clony. Aby byl váš dům stylový, slaďte provedení i barvu venkovních rolet s barvou vchodových dveří, a nezapomeňte ani na garážová vrata.

Další důvody:

  • robustní vzhled
  • komfortní ovládání
  • venkovní žaluzie nerezivějí
  • poskytují příjemné rozptýlení světla
  • chrání od zvědavých pohledů sousedů
  • snadná regulace světla
  • úsporný prvek stavby
  • snižují hladinu venkovního hluku

Venkovní žaluzie jsou investicí, která se vám svými funkcemi, komfortním používáním i designem brzy vrátí. Stačí si vybrat kvalitního dodavatele a váš sen může být splněn.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑