Kariéra

Publikováno 25. února, 2020

Rekvalifikační kurzy v Brně: Naučte se mzdové účetnictví


Nikdy není pozdě naučit se něco nového a změnit svoje zaměstnání. Jestli už vás stávající práce nudí, nebo například litujete, že jste si kdysi neudělali vysokou školu, přestaňte si stěžovat a něco s tím udělejte. Rekvalifikační kurzy jsou otevřené i pro vás.

Rekvalifikační kurzy si často dělají lidé zapsaní na úřadu práce, úřad jim je dokonce proplácí. Zapsat do kurzu se však může kdokoliv. Často tam potkáte i pracující, kteří prostě jen chtějí vyzkoušet něco nového.

Kurzy se konají o víkendech, nemějte strach

Rekvalifikační kurzy jsou organizovány tak, aby je zvládal absolvovat i pracující člověk. Vyučuje se buď po večerech, nebo v sobotu a v neděli. Většinou vám stačí absolvovat 8-10 dní (8-10 sobot či neděl), takže kurz trvá cca 3 měsíce. Už za čtvrt roku můžete vykonávat úplně jiné zaměstnání a někam se v životě posunout!

Nabídka rekvalifikace v Brně je bohatá

Čím větší město, tím větší nabídka kurzů. Jestli vás zajímá personalistika či účetnictví, zaměřte svou pozornost na rekvalifikační kurzy Orange Academy. Působí ve větších městech po celé republice a Brno není výjimkou. Spousta jejich kurzů v Brně startuje v dubnu, takže je nejvyšší čas se přihlásit.

Kurzy Orange Academy v Brně probíhají na adrese Kudelova 8 nedaleko centra. Učit se budete v prostorách zdejší Střední průmyslové školy stavební Brno.

Vyberte si svůj kurz

Mezi oblíbené rekvalifikační kurzy Brno patří například ten s názvem Mzdové účetnictví se základy personalistiky. Nabízí se i jeho rozšířená varianta Mzdové účetnictví se základy personalistiky a využitím PC. Zájem je také o kurz účetnictví a daňové evidence, podvojného účetnictví či daňové evidence (jednoduchého účetnictví). Lákavě zní rovněž kurz online marketingu, který ovšem nedávno začal a další kolo odstartuje koncem září. Jestliže máte chuť přidat se do rozběhlého kurzu nebo vám prostě žádný termín nevyhovuje, Orange Academy to s vámi vyřeší. Vašemu vzdělání a změně kariéry už nic nestojí v cestě.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑