Úspěch

Publikováno 21. února, 2020

Proč si na SEO objednat profesionální agenturu?


Webová stránka vaší společnosti nemá takřka žádnou návštěvnost, přestože jste do ní investovali desetitisíce korun? Bohužel, vytvořit webovou prezentaci nestačí, ještě byste měli internet informovat o tom, že vůbec existuje. Právě k tomu slouží jednotlivé kroky v rámci optimalizace pro vyhledávače. V následujících řádcích vám prozradíme, co to všechno obnáší a proč si na takové služby objednat profesionální marketingovou agenturu.

Zabýváte se výrobou nábytku? Zadáte do vyhledávače klíčovou frázi „výroba nábytku“, ovšem na první stránce se ani nenajdete? Dokonce ani na druhé, na třetí, na čtvrté? V takovém případě je špatná optimalizace pro vyhledávače (zkratka SEO).

Co všechno SEO zahrnuje?

Jako první se rozlišují dva druhy faktorů, a to přímo na stránce (on-page) a mimo stránku (off-page). Pořadí ve výsledcích vyhledávání ovlivňuje to, jestli jsou na vstupní stránce klíčová slova, která jsou zvolená na základě analýzy klíčových slov. Stejně tak je nezbytné vytvořit titulek, popisek a podobně.

Co se faktorů mimo stránku týče, tak se jedná o zpětné odkazy. SEO jako takové je poměrně široká oblast.

Proč se obrátit na marketingovou agenturu?

Hledáte někoho na SEO Praha? Existuje několik digitálních agentur v hlavním městě, takže výběr konkrétní je docela těžký. Abychom vám usnadnili hledání, představujeme vám společnost jakmy s.r.o., která vám dokáže zajistit kompletní internetový marketing. Do online marketingu nespadá pouze optimalizace pro vyhledávače, ale také další složky, jako jsou PPC reklama, sociální sítě, copywriting, UX, webová analytika, vyhledávače zboží a analýza konkurence.

Přímo na webové stránce agentury najdete jak případovky, tak i reference, abyste měli jistotu, že vsázíte na opravdového profesionála. Společnost jakmy s.r.o. najdete i pod frází jako „SEO optimalizace Praha“.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑