Práce

Publikováno 25. února, 2017

Ready made s.r.o. – začněte podnikat okamžitě!

Pustit se do podnikání by v žádném případě nemělo být unáhlené rozhodnutí. Máte-li však skvělý plán a jediné, co vás brzdí, jsou úřední průtahy provázející zakládání společnosti, existuje výhodné řešení. Podívejte se na ready made prodej.

Prodám firmu

S podobným inzerátem jste se na internetu již jistě setkali. Co to ale vlastně ready made společnost je? Jedná se o registrovanou, tzv. předzaloženou společnost, která je svému novému majiteli okamžitě k dispozici. Taková firma nikdy nevyvíjela žádnou vlastní podnikatelskou činnost, jejím jediným účelem existence je převod na kupce. Často se ovšem nabízí také prodej s.r.o. s historií. Obě varianty mají své výhody – firma, které již určitou činnost vykonávala, může působit lépe, u ready made s.r.o. si zase můžete být jisti její bezdlužností.

Výhody ready made s.r.o.

Prodej ready made společností vám umožní podnikat již za 24 hodin po odkoupení. Často získáte s.r.o. s DPH, která neobsahuje žádné skryté poplatky, je zapsaná v obchodním rejstříku a má již uhrazený základní kapitál. Mezi vámi a podnikatelským světem stojí jen jediná návštěva u notáře. Tento způsob zahájení podnikání je tak snadný a rychlý, že ho využívá většina podnikatelů v ČR. Nulová historie a garance bezdlužnosti jsou v tomto případě samozřejmostí.

Na co si dávat pozor u firem s historií

Rozhodli jste se využít prodej s.r.o. s historií, nezapomeňte pořádně prostudovat její účetní i daňovou dokumentaci. Firmy s podnikatelskou minulostí mají své výhody, je však třeba je prověřit. Bezdlužnost si nechte klidně posoudit i nezávislým expertem. Jak společnost s historií, tak ready made s.r.o. kupujte pouze od prověřených prodejců, u nichž je jistota kvality a spolehlivosti. Nevyznáte-li se dobře na současném trhu, můžete se spolehnout na www.incorporated.cz.

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑