Úspěch

Publikováno 17. května, 2021

Díky ready made společnosti můžete začít podnikat hned

Někteří z nás si přejí začít podnikat, ale odrazuje je už jen pomyšlení na to, co vše by znamenalo založit si společnost. Respektive, co by znamenalo zařídit její založení. Papírování, obíhání různých úřadů, splnění všech povinností… Pro člověka, který v této oblasti nikdy nic neřešil může jít o nadlidský požadavek. Proto, ale nejen proto, jsou tady ready made společnosti. Jsou připraveny k převzetí, takže případný zájemce může začít téměř okamžitě pracovat a podnikat.

Proč si vybrat ready made s.r.o.?

Jednou z nejdůležitějších informací pro vás možná bude, že je ready made s.r.o. společnost založená výhradně za účelem jejího odprodání zákazníkovi. Proto nikdy nevykonávala nějakou činnost. Nenajdete u ní žádnou obchodní historii závazků, pohledávek a má splaceno základní jmění. Potěšeni budete i faktem, že už je zapsána v Živnostenském registru, v Obchodním registru, ale také zaregistrovaná na Daňovém úřadu.

Kdy budete moci pracovat?

U většiny zájemců o ready made společnost je běžné, že chtějí začít co nejdříve podnikat. Jestliže si tuto společnost koupíte, během pár hodin budete moci skutečně začít pracovat. Vše je připravené k okamžitému prodeji se všemi právními dokumenty. Co se týče změny vykonavatele, je právoplatná dnem podpisu dokumentů. Nejen že ušetříte čas, který byste strávili vším vyřizováním formalit, ale vyhnete se všemu, co se týká zdlouhavého zakládání společnosti.

Vyberte si, kde budete sídlit

Pro společnost je jistě lukrativní, když má sídlo v nějakém zajímavém městě. Co třeba sídlo Bratislava? Jde čistě o virtuální sídlo na nějaké adrese, které si pronajmete. Je to vhodné pro ty, kdo se nepotřebují denně dostavovat do své kanceláře, také pro začínající podnikatele, i pro ty, kdo nemají svou nemovitost v daném městě, ale adresu by zde rádi měli. I zahraniční podnikatelé si mohou koupit virtuální sídlo k tomu, aby mohli na území SR podnikat.

V případě potřeby si můžete pronajmout zasedací místnost.

Vidíte, že začít s podnikáním, a dokonce i pořídit si adresu sídla společnosti ve velkém městě je naprosto snadné. Odhodlejte se a splňte si svůj sen o své firmě. Konečně budete dělat to, co vás baví.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑