Motivace

Publikováno 28. ledna, 2022

Přeprogramujte mozek na úspěch

Toužíte po úspěchu, který se i přes snahu stále nedostavuje? Daří se vám jen v některých životních oblastech, zatímco ty ostatní trpí? Jak dosahujete svých cílů? Pokud nevidíte výsledky, nejspíš váš dosavadní způsob selhává. Je načase přehodnotit své staré návyky a přeprogramovat se na úspěch.

Co je NLP

NLP je zkratka pro metodu neurolingvistického programování. Zajímavé slovní spojení, viďte? Neurolingvistické programování je psychoterapeutická metoda, která vám už přímo svým názvem naznačuje, že mozek můžete přeprogramovat. Přijde vám to zvláštní? Potom byste si měli uvědomit, že váš mozek už naprogramovaný je.

Vše k vám přichází skrze smysly: zrak, sluch, čich, chuť a hmat (cit). Do vědomí jsou informace přenášeny soustavou nervů. Odtud pramení část pojmenování „NEURO“. „LINGVISTICKÉ“ v názvu metody potom značí, že lidé vyjadřují své myšlenky pomocí verbální i neverbální komunikace. Nakonec „PROGRAMOVÁNÍ“ vede ke tvorbě vzorců v chování a myšlení. Přestože jste o metodě NLP třeba do této chvíle ani nevěděli, nevědomě jste se k určitému chování a prožívání programovali. Když začnete svou mysl programovat díky mocným technikám NLP vědomě, můžete očekávat fantastické výsledky.

Metoda NLP pomáhá

NLP skutečně pomáhá s mnoha problémy. Tam, kde vstupujete do interakce s ostatními nebo se sebou samým. Konkrétně vás metoda neurolingvistického programování pomůže zdokonalit třeba v následujících oblastech:

  • nalezení potřebné sebedůvěry,
  • eliminace prokrastinace,
  • odolnost proti stresu,
  • práce s limitujícím přesvědčením,
  • proces učení,
  • vyrovnání se s těžkou minulostí nebo traumatem,
  • řešení mezilidských konfliktů,
  • osobní a partnerské vztahy.

 

Úspěchu naproti

Úspěch je dovednost. Díky NLP tuto dovednost získáte i vy. Jen je potřeba psychoterapeutickou metodu samostatně nastudovat nebo raději rovnou navštívit odborný kurz NLP.

Kurz nabízí mnohem více než jen převyprávěnou teorii. Připravte se na intenzivní prožitek plný sebepoznání, inspirace a konkrétních technik, které použijete ve skutečném životě. Přeprogramujte svůj mozek na úspěch a on konečně začne pracovat pro vás.

 

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑