Úspěch

Publikováno 31. října, 2018

Podnikatel by měl mít reprezentativní automobil. Souhlasíte?

V podstatě každý podnikatel čas od času jezdí na pracovní schůzky s klienty a obchodními partnery. Samozřejmě jednou z možností cestování je městská hromadná doprava, která má však v hlavní špičku nemalé zpoždění. Pokud navíc s sebou vozíte kufr s dokumenty a nějaké další důležité věci, asi se s nimi nechcete mačkat v přeplněné tramvaji. Pohodlnější způsob přepravy je jednoznačně automobil, ale ten by vás měl reprezentovat.

Chcete si koupit automobil, jenž vám poskytne maximální komfort a zároveň nabídne eleganci? Podívejte se do pestrého produktového portfolia automobilové značky Škoda Auto s českými kořeny.

Škoda Fabia pro nenáročné podnikatele

Výraznými liniemi, kompaktními rozměry a celkově dynamickým designem se pyšní Škoda Fabia, která je vhodná jak na cestování po městě, tak i na delší vzdálenosti. Škoda Fabia disponuje předními LED světlomety a zadními LED skupinovými svítilnami. Punc ojedinělosti dodávají vozidlu dekorační lišty a sdružený panel přístrojů v interiéru.

Škoda Kodiaq zaujme svou robustností

Perfektní výhled zpoza volantu poskytuje Škoda Kodiaq. Jedná se o automobil disponující moderními technologiemi a inovativními systémy. Potěší vás bezklíčové odemykání, startování i zamykání. Přidanou hodnotou vozidla je také senzor pro pohyb nohou, který se nachází u zavazadlového prostoru. Pokud máte plné ruce a potřebujete otevřít kufr, žádný problém, stačí pohnout pouze nohou a kufr se otevře sám.

Škoda Superb je auto, které si zamilujete

Vlajkovou lodí společnosti Škoda Auto je bezpochyby Škoda Superb. S elegantním modelem vyrazíte bez starostí i na dlouhou služební cestu. Součástí automobilu je navigace, která vás bez problémů provede neznámým prostředím. Škoda Superb kombinuje moderní technologie s vysokou spolehlivostí.

 

Štítky:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑